Єврокомісар Бретон ​заступився за Трампа

СВІТ
02.04.2021, 11:37
Єврокомісар Бретон ​заступився за Трампа
Фото: Diggit Magazine

Значення навмисно організованого адміністрацією Twitter і Facebook блокування сторінок Дональда Трампа зіставне з терактами 11 вересня.

Про це в інтерв'ю для видання "Politico" заявив комісар із питань внутрішнього ринку Європейського союзу Тьєррі Бретон.

Єврочиновник вважає, що масове відключення профілів 45-го президента США у соціальних мережах демонструє зміну ролі цифрових платформ у житті людей.

«Точно так, як 11 вересня 2001 року ознаменувало зміну парадигми глобальної безпеки, 20 років по тому ми стаємо свідками кардинальної зміни ролі соціальних мереж, які впливають на нашу демократію. Але зараз ми бачимо не просто залякування і терор, а прямий політичний шантаж», – наголосив Тьєррі Бретон.

При цьому єврокомісар висловив стурбованість й здивування у зв'язку з тим, що будь-яка компанія може самостійно, не роблячи ніяких додаткових демаршів чи запитів, блокувати сторінку такої впливової у світі особи, як американський президент.

«Той факт, що генеральний директор компанії може вимкнути "гучномовець" голови держави без жодних стримувань і противаг, викликає подив. Це показує, як слабо наше суспільство організовано в цифровому просторі, що воно беззахисне перед монополістами інтернет-ринку. Те, що відбувається у мережі, не просто залишається в мережі, це має і навіть посилює наслідки у реальному житті», – підсумував Тьєррі Бретон.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що більшість громадян США переконані, що результати виборів-2020 призведуть до зростання вуличного насильства на політичному ґрунті.

Читайте також:
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25 травня, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21 травня, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24 квітня, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14 березня, 14:29
Війна
Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".
26 січня, 12:51
Світ
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21