Європа не хоче воювати. Французи хочуть, щоб за них помирали українці

ВІЙНА
27 лютого, 11:19
Європа не хоче воювати. Французи хочуть, щоб за них помирали українці

Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО

Французька опозиція критикує висловлювання Еммануеля Макрона про можливість відправлення в Україну військ країн НАТО.

Лідер парламентської партії «Нескорена Франція» Жан-Люк Меланшон назвав ідею прямої війни Заходу з рф «божевіллям» і закликав домовитися про мир в Україні.

«Відправка військ в Україну зробить нас воюючою стороною. Війна з росією була б божевіллям. Ця войовнича словесна ескалація однієї ядерної держави проти іншої великої ядерної держави вже є безвідповідальним вчинком. Необхідно попросити парламент сказати «ні». Ні війні! Настав час домовитися про мир». в Україні із взаємними умовами безпеки!»  — написав Меланшон, який є одним із провідних опозиційних політиків Франції.

Європа не хоче воювати. Французи хочуть, щоб за них помирали українці_1

Нагадаємо, що президент Франції Еммануель Макрон не виключив, що у майбутньому війська країн НАТО можуть бути введені на територію України.

Про це він заявив на брифінгу за підсумками Конференції на підтримку України.

«Ми це обговорили. Наразі консенсусу щодо відправлення військ немає. Але в цьому питанні в майбутньому нічого не слід виключати. Ми зробимо все можливе, щоб росія не змогла виграти цю війну» — сказав Макрон.

Президент Франції нагадав, що раніше європейські країні не хотіли навіть обговорювати постачання зброї до України, але все змінилось.

«Багато людей, які сьогодні кажуть «Ніколи, ніколи», були тими самими людьми, які два роки тому казали «жодних танків, жодних літаків, жодних ракет дальнього радіусу дії». Давайте будемо достатньо скромними, щоб визнати, що ми часто відставали від графіка на шість-дванадцять місяців. Це і було метою сьогоднішньої дискусії: все можливо, якщо це корисно для досягнення нашої мети» — пояснив французький лідер.

Крім того, Макрон зазначив, що Кремль зайняв ворожу позицію не тільки щодо України, але й проти всього Заходу.

«Ми почули прохання президента Зеленського про посилення нашої підтримки і переконані, що перемога над росією має важливе значення для безпеки та стабільності в Європі» — сказав президент.

Разом з тим, Макрон відмовився пояснити позицію Франції щодо цього питання.

«Я абсолютно не казав, що Франція не підтримує. Я не буду знімати двозначність сьогоднішніх дебатів, називаючи імена. Я кажу, що це було названо серед варіантів» — зазначив він.

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.
28 лютого, 19:17