Європейські генерали шоковані швидкістю освоєння техніки воїнами ЗСУ

ВІЙНА
11 березня, 20:27
Європейські генерали шоковані швидкістю освоєння техніки воїнами ЗСУ
Фото: France 24

Українські захисники, які нині навчаються у німецьких центрах підготовки військовослужбовців, спантеличили своїх іноземних наставників.

Відповідний репортаж з однієї із тренувальних баз на заході ФРН підготував і оприлюднив французький телеканал "France 24", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, до кінця поточного місяця (тобто, березня – прим. ред.) Німеччина планує передати на озброєння Україні 18 танків типу "Leopard 2", опановуванням яких нині займаються наші бійці.

«Ви тільки-но подивіться, українці тренуються по 12 годин на день, 6 днів на тиждень на німецьких військових базах. Програма їхніх навчань була стиснена зі стандартних трьох місяців – до п'яти тижнів. З кількох сотень українських військовослужбовців, які проходять підготовку на "Leopard 2", лише 20% – раніше взагалі керували танками», – йдеться у репортажі мовника "France 24".

Німецькі офіцери, котрі тренують наших захисників, відверто шоковані швидкістю засвоєння ними знань і опанування скиданої сучасної військової техніки, на яку європейські армійці витрачають до (мінімум!) пів року.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що комуністичний Китай прямо зараз вивчає досвід провалу Росії в Україні та робить власні висновки.

Читайте також:
Світ
Приблизно 31 танк було відправлено в Німеччину для використання в програмі підготовки українських військ
27 травня, 14:13
Світ
Жозеп Боррель сподівається, що Україна невдовзі отримає бойові літаки F-16
22 травня, 12:45
Світ
Влітку Британія почне навчання українських пілотів на F-16, щоб "підтримати ВПС України тим, що їм потрібно на майбутнє".
21 травня, 16:47
Світ
Канада готова посилити допомогу Україні
21 травня, 12:15
Війна
Водночас країна не може постачати самі літаки
17 травня, 09:15
Світ
Британія також вестиме переговори з іншими країнами про передачу Україні винищувачів F-16
15 травня, 13:21