Євросоюз запровадить санкції проти виробників БПЛА на росії

ВІЙНА
05.12.2022, 15:35
Євросоюз запровадить санкції проти виробників БПЛА на росії

Але обмеження стосуватимуться лише "військових" технологій, а електроніка "подвійного" призначення знову "поза кадром"

Європейський Союз готує 9 пакет санкцій проти РФ, і в цьому пакеті санкцій можуть бути прописані заборони проти російських виробників безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, "знайомих із перебігом процесу".

Зазначається, що санкції будуть поширені на технології та матеріали, які росія використовує у військових цілях. Затвердити 9-ий пакет санкцій проти рф лідери ЄС планують на наступному тижні під час саміту в Брюсселі. І при цьому не виключено, що до цього часу в списку майбутніх заборон проти країни-агресора можуть з’явитись свої корективи.

Процес виробництва рашистського ударного безпілотника
Процес виробництва рашистського ударного безпілотника "Орион" на заводі "Кронштадт", постановочне фото рашистів зразка червня 2022 року

Наприкінці жовтня 2022 року той же Bloomberg відзначав, що московія та її сателіти аномально наростили імпорт приладів побутового призначення, як то холодильники, пральні машини та навіть молоковідсмоктувачі.

Єдине пояснення такій "аномалії" - рашисти використовують такі побутові прилади як "джерело" електроніки "подвійного" призначення, яку можна потім використати для виробництва озброєння. Чи планує ЄС запроваджувати санкції для зупинення таких давно відомих "схем", поки лишається невідомим.

Процес виробництва рашистського ударного безпілотника
Процес виробництва рашистського ударного безпілотника "Орион" на заводі "Кронштадт", постановочне фото рашистів зразка червня 2022 року

На початку січня 2022 року Defense Express в одній із своїх публікацій розповідав зокрема, які саме комплектуючі західного виробництва використовував російський ОПК для виготовлення своїх "топових" безпілотників. Якщо ми вірно розуміємо згадану публікацію Bloomberg, досі рашистські виробники БПЛА мали відносно небагато проблем, щоб і далі постачати оркам на фронт свої "вироби".

Джерело

Читайте також:
Світ
Агресія росії проти України спричинила кризу в місті Сурат, внаслідок чого тисячі працівників алмазної промисловості втратили роботу.
26 січня, 17:25
Економіка
Одне джерело стверджує, що Decathlon готова окремо продати свою нерухомість в рф.
25 січня, 14:35
Світ
Тегеран заявив, що «рішуче засуджує» нові санкції, запроваджені Брюсселем і Лондоном.
24 січня, 22:58
Економіка
Соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.
23 січня, 17:18
Світ
І з цим поки що нічого не можуть зробити навіть США, які на 25% залежать від росіян в сегменті поставок збагаченого урану
23 січня, 17:00
Економіка
Посіпаки кремлівського бункерного щура рахують гірше, ніж воюють. Ніхто з них уявляє, як завершиться цей рік, а санкції тільки запрацювали.
18 січня, 21:36