Юні патріоти-каратисти придбали позашляховик для прикордонників

СПОРТ
15.10.2022, 19:05
Юні патріоти-каратисти придбали позашляховик для прикордонників

Спортивна малеча Волинської області змогла забезпечити наших захисників необхідним транспортним засобом для контролю за межею з Білоруссю.

Відповідний фотозвіт із Луцька виклали на офіційному Telegram-каналі Державної прикордонної служби України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що необхідні кошти на авто вихованці спортивного клубу "Кордон" зібрали під час нещодавнього благодійного чемпіонату "Честь і слава незламним!" з карате.

«Маленькі патріоти придбали позашляховик для прикордонників. Доставити машину допоміг ветеран-прикордонник Василь Фарина. І вже сьогодні залізний кінь у строю. Пишаємося дітками та дякуємо за внесок у захист кордону», – прокоментували подію у пресслужбі ДПСУ.

Як вдалося з'ясувати, волинська малеча передала повнопривідну іномарку на потреби вітчизняних прикордонників на Покрову, привітавши таким чином із Днем Захисників і Захисниць України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що полтавські представники міжнародної братерської католицької організації "Лицарі Колумба" привезли гуманітарку на Харківщину.

Юні патріоти-каратисти придбали позашляховик для прикордонників_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31
Полтава
Поки загарбники спільно із колаборантами нищать культурне надбання українців, у Диканьці триває зовсім інший процес. Там шанують минуле.
21 січня, 08:48