Зрадники в оточенні начальника Луганської ОВЦА

ПОЛІТИКА
02.11.2022, 07:36
Зрадники в оточенні начальника Луганської ОВЦА

Медіа-"месія" всія Луганщини Сергій Гайдай пригрів зрадників, колаборантів і сепаратистів. Але визнати помилки чиновник відмовляється.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні наших колег із видання "Луганщина Оперативна", котрі дослідили життєдіяльність щурів-втікачів із владних кабінетів тимчасово окупованого росіянами регіону.

Як вдалося з'ясувати, у Сергія Володимировича від самого початку обійманні крісла обласного голови розпочалася тривала, проте дивна любов до відвертих і латентних сепаратистів, які готувалися до російського вторгнення.

«Будьмо чесними, ми не говоримо, що пан Гайдай на їхньому боці, ні в жодному разі. Просто не розуміємо чому він так до них позитивно ставиться, не на словах. Він з екранів заявляє про те, що хтось щось узяв і кудись увійшов, про що не знають самі військовики, а саме про його дії. Хіба це не виглядає провокативним?

Згадаймо хоча б постійні нагородження тих, хто воював проти України у 2014 році: це були Попаснянські "кізячки", яких нагородив Гайдай коли став губернатором, – ото був тоді скандал. Останній його "перл" взагалі не налазить на голову! Він примудрився "підсунути президенту Зеленському на підпис нагородження журналістів, які підтримали окупацію Криму і навіть на сесії у Лисичанську ходили та прославляли "зелених чоловічків" та окупацію Криму», – повідомляють наші колеги.

Проте небувалого  розквіту сепаратизм і колабораціонізм на користь країни-агресорки розцвів у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації цьогоріч після 24 лютого, дехто залишився в окупації, допомагає російським загарбникам і при цьому отримує гроші українських платників податків.

«До тепер у Луганській ОВЦА працює низка співробітників (держслужбовців), які перебувають на окупованій території та брали участь у "референдумі". Маючи протекцію Гайдая ці особи отримують зарплату від України. Правоохоронні органи мали вносити щодо них матеріали до Єдиного реєстру досудових розслідувань, але... Але нам вдалося дізнатися, що цього вже не робитимуть, оскільки після консультацій на відповідному рівні було прийнято наступе рішення: у разі внесення стосовно окремих працівників обласної адміністрації Луганщини, які отримують зарплату, а перебувають на тій території, матеріалів у ЄРДР та притягнення їх до відповідальності, Сергій Гайдай отримає дуже сильний не лише іміджевий удар, у тому плані, що його підлеглі голосують за порушення територіальної цілісності України, а він їх не звільнив, але ще й платить їм зарплатню. А отже, можливо, було б порушено кримінальну справу зі зловживання та розтрати проти самого Гайдая.

Тому, щоби зберегти авторитет цього "патріота", вирішили видати наказ і оголосити якесь місто – місцем дислокації Луганської обладміністрації та дати місяць, щоб усі туди приїхали. Хто не приїде, тих звільнити. Природно, що ті, хто голосував на "референдумі", не приїдуть і будуть звільнені. Таким чином ті, хто не приїжджають – їх звільняють, і лише потім по цим звільненим правоохоронці працюватимуть. Відтак імідж Сергія Гайдая як спонсора з державного бюджету тих, хто голосував на референдумі чистий. Voilà. На жаль, у нас так.

Певно, Сергій Володимирович хоче, щоби жителі тимчасово окупованих населених пунктів підзвітного йому регіону самі прийшли на уклін і попросили покарати зрадників. Отож, якщо Ви, пане Гайдаю, не вживете заходів до тих, хто голосував на "референдумі" та продовжите платити їм зарплату, небайдужі громадяни з Луганщини оприлюднять надцікаву та корисну для спецслужб і правоохоронців інформацію з приводу Вашого захисту прихильників "русского міра". Ви вже визначитеся з ким Ви», – підсумували розслідувачі з видання "Луганщина Оперативна".

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний керівник Головного управління Національної поліції у Луганській області довів до самогубства трьох своїх підлеглих.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05.11.2023, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56