На телемарафон – мільярди, а на освіту – копійки

ЕКОНОМІКА
03.11.2022, 09:12
На телемарафон – мільярди, а на освіту – копійки

"Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

Таку думку публічно висловив засновник громадської ініціативи "Останній Капіталіст" і економіст Валентин Краснопьоров, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що у зміненій редакції державного бюджету України на наступний 2023 рік дохідну частину збільшили на 50 мільярдів гривень.

Тобто, "слуги" підняли планку надходжень від податку на додану вартість на імпорт, натомість обсяг податкових надходжень від внутрішнього ПДВ зменшили.

«Усе це – поганий показник, що може свідчити про зменшення обсягів виробництва (тут погіршення макроекономічного прогнозу виглядає цілком логічним). Зменшили доходи від ренти на видобуток газу, що пов'язано із новим законом про відв'язання ставки ренти від європейських цін. Тривожним дзвіночком є збільшенням неподаткових надходжень від Національного банку – Кабінет міністрів хоче "надрукувати" до 70 мільярдів гривень.

Окрім цього, Кабмін усе одно хоче просунути виділення мільярдів на єдиний "телемарафон" і збільшити його фінансування аж на 1,4 мільярда гривень. Питання: за що і для чого? Також "зростуть" видатки на освіту та науку (жалюгідних +555 млн грн), утримання українських судів (загалом близько на 1,5 мільярда гривень), охорону здоров'я, збільшиться дотування Пенсійного фонду. Буде створено Державний фонд регіонального розвитку (+2 млрд грн) коштом зменшення Резервного фонду. У цілому ж тенденції не добрі, якщо лаконічно», – прокоментував нову версію держбюджету від уряду "слуг" Валентин Краснопьоров.

Фактично, з вищенаведеного очевидно наступне: Зе-влада навіть не намагається приховувати те, що досі лишилася антинародною та антиукраїнською, бо тринькає гроші платників податків не на нагальні потреби, а на ситуативні забаганки популістів із Банкової.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки на Сході та Півдні тривають контрнаступальні дії Сил оборони України, у Поліському краю продовжують незаконно копати бурштин.

На телемарафон – мільярди, а на освіту – копійки_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45
Опінії
Ця шайка крала, краде й красти буде.
20 лютого, 15:35
Війна
Ніхто так активно не копає яму українцям, як самі ж українці. Нашими руками ворог хоче загнати у нову пастку гібридної війни.
19 лютого, 07:25
Опінії
Готуватися до вторгнення, махаючи прапорами? Як допомогло стояння з прапорами Маріуполю, Харкову, Бердянську, Сумам?
16 лютого, 16:41