З фейками та на оонівську трибуну

Опінії
28 вересня, 11:47
Слушайтє, я нє узнаю вас в грімє. Ктo Ви такая? Мері Поппінс? Нєт. А, Баба Яга?..
Слушайтє, я нє узнаю вас в грімє. Ктo Ви такая? Мері Поппінс? Нєт. А, Баба Яга?..

Називаємо адресу голови, де вгніздився головний фейк сучасності.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Тільки ображені кліматичними змінами фанати тихого полювання – знову грибний сезон відкладається! – ще не потовклися на темі відповідності оонівських заяв Зе реаліям українського буття. А оскільки ми – якраз оті фанати, і обіцяний Апельмоном дощ нарешті пролився й на Кобищани, ділимося своїм враженням від позиції глобального клоуна сучасності.

А зачепило нас ще тоді, коли пані слуга народу Василевська-Смаглюк образилася на одному з недавніх політичних ток-шоу на порівняння: «Зеленський зараз – це Порошенко вчора».

А чого було ображатися? Хіба «відосик для ООН», поданий світові з авторською «хріпотцой», такою переконливою для все ще 31,8% відсотка заблукалих на асфальті між пам'ятниками Пушкіну і Шевченку, слово в слово не повторив програми, над виконанням якої Порошенко бився усю свою каденцію?

Крим – український, частина Донбасу – окупована, агресор – Росія? На останній тезі, щоправда, оратор відразу захрип «не на камеру», бо злякався своєї «щирості» більше, ніж погроз Звіробій з Фединою.

І що тут «лідер» відкрив?

Набагато важливіше з'ясувати, чому «найвеличніший без стратегії в голові» так довго мовчав про очевидні усьому світові речі? Носячись з пубертатними мріями про кінці епох і воєн, групові методи зґвалтування усіх незгодних та вирощення державних мужів з юзиків і корабельних щогл?

Хоча чого було чекати непубертатного, якщо спіч редагувала Мендель?

Адже роздуми про відсутність «планети Б» на околицях досяжного Всесвіту, як і більш конкретне питання «чи є життя на Марсі», здебільшого не дають заснути екзальтованим панянкам, чиї мрії про принца на білій теслі густо усіяні зірками і фантазіями. Свідомість тривалий час незаміжньої жінки живе за своїми, незалежними від форми державного устрою законами на «планеті А». 

А ось пропонувати відсебеньок з нью-васюківщиною Зе точно не треба: на який ханаток Україні міжнародний офіс протидії дезінформації та пропаганді?! Щоб люди зайвий раз посміялися над країною, яка стала полігоном для польових випробувань фейків на силу ураження здорового глузду? Країною, чий офіс президента є розплідником симулякрів, як гниле м'ясо для опаришів? 

Дивіться, скільки їх, фейків, персонально навколо повпреда шапіто на Банковій. 

Ті ж плівки Деркача, з яких стирчать зелені вуха, бо саме роздухарений перемогою український президент виявився розмінним пішаком в інформаційних ігрищах РФ проти ненависного усьому «глибинному народові» Держдепу.

А оце не фейк, коли Ольга Василевська-Смаглюк подала близько 1500 правок до другого читання законопроекту про банки і банківську діяльність, який постав на перешкоді поверненню Привата своєму роботодавцеві Коломойському за рішенням суду?

Як на нас, власне й сама перемога Зе на виборах була результатом вкидання «обманок» до свідомості тих, хто «живе по приколу». Адже з кожної зеленої праски лунали викриття «братовбивці Порошенка», справи Свинарчуків, Роттердаму з плюсом, «грошей на крові», увесь у шоколаді Липецьк…

Ініціатору відкриття 58 (п'ятдесяти восьми!) справ проти п'ятого Президента вождю зеленошкірих про фейки б помовчати, бо хто порося вкрав, у того у вухах квичить.

Читайте також:
Виборчий галоп добігає свого завершення. На горизонті — невідомість, страх і відчай за майбутнє України, де при владі Зе-команда.
24 жовтня, 19:47
"Слуги народу" готові домовлятися з депутатами-опонентами, щоб ухвалити бюджет України на наступний рік.
20 жовтня, 10:24
Зе-команда має намір кардинально трансформувати головну спецслужбу України.
17 жовтня, 21:48
Автори проєкту прагнуть внести зміни до Закону "Про рекламу".
16 жовтня, 12:53
Команда Володимира Зеленського впевнено прямує до прірви, а разом із ними шаленими темпами падає економіка України.
03 жовтня, 07:59