З Луганських фронтів у Казахстанські: Сергій Гайдай іде на підвищення

ПОЛІТИКА
30.01.2023, 14:00
З Луганських фронтів у Казахстанські: Сергій Гайдай іде на підвищення
Фото: Google

Чиновники-словоблуди – одна з бід сучасної України, так само як чиновники-казнокради, депутати-брехуни, чи президент-комедіант.

Яскравий тому приклад: чинний голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, який може стати Надзвичайним і Повноважним послом у Казахстані.

Про це з власних джерел в Офісі Президента стало відомо нашим колегам із видання "Українська правда", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Водночас як вдалося з'ясувати, новим очільником Луганщини "віцепрезидент" Андрій Єрмак за погодженням із "найвеличнішим лідером світу" Володимиром Зеленським планує зробити одного з ручних народних обранців.

Станом на цю мить новопризначений заступник керівника Банкової Олексій Кулеба допомагає своєму начальству підібрати вірнопіддану заміну, який буде керувати тимчасово окупованою Луганщиною з Києва.

Для Сергія Гайдая зміна одного "фронту" (медійного) на інший (дипломатичний) – це показове підвищення, яке він певно "заслужив"; згадаймо хоча б про послів Ірину Венедіктову і Андрія Тарана, котрі займалися відвертим популізмом та шкідництвом державного масштабу.

Цілком імовірно, що дипломату-профану Офіс Президента доручить спробувати встановити приязні відносини з Казахстану (на більше розраховувати не варто – прим. ред.), чий диктаторський режим досі перебуває в орбіті Кремля.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що чинний голова Луганської ОВЦА Сергій Гайдай щодня вигадує перемоги для Сил оборони України, не дочекавшися офіційного зведення від Генерального штабу.

Читайте також:
Політика
Законопроєкт про угоду зі слідством у корупційних справах буде доопрацьовано.
19 липня, 15:00
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06