З Луганських фронтів у Казахстанські: Сергій Гайдай іде на підвищення

ПОЛІТИКА
30 січня, 14:00
З Луганських фронтів у Казахстанські: Сергій Гайдай іде на підвищення
Фото: Google

Чиновники-словоблуди – одна з бід сучасної України, так само як чиновники-казнокради, депутати-брехуни, чи президент-комедіант.

Яскравий тому приклад: чинний голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, який може стати Надзвичайним і Повноважним послом у Казахстані.

Про це з власних джерел в Офісі Президента стало відомо нашим колегам із видання "Українська правда", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Водночас як вдалося з'ясувати, новим очільником Луганщини "віцепрезидент" Андрій Єрмак за погодженням із "найвеличнішим лідером світу" Володимиром Зеленським планує зробити одного з ручних народних обранців.

Станом на цю мить новопризначений заступник керівника Банкової Олексій Кулеба допомагає своєму начальству підібрати вірнопіддану заміну, який буде керувати тимчасово окупованою Луганщиною з Києва.

Для Сергія Гайдая зміна одного "фронту" (медійного) на інший (дипломатичний) – це показове підвищення, яке він певно "заслужив"; згадаймо хоча б про послів Ірину Венедіктову і Андрія Тарана, котрі займалися відвертим популізмом та шкідництвом державного масштабу.

Цілком імовірно, що дипломату-профану Офіс Президента доручить спробувати встановити приязні відносини з Казахстану (на більше розраховувати не варто – прим. ред.), чий диктаторський режим досі перебуває в орбіті Кремля.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що чинний голова Луганської ОВЦА Сергій Гайдай щодня вигадує перемоги для Сил оборони України, не дочекавшися офіційного зведення від Генерального штабу.

Читайте також:
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08
Політика
Тепер нагороджена Будановим "Ксюша Манекен" зможе себе проявити в статусі послиці в одній з африканських країн.
14 березня, 14:39
Опінії
Все вказує на вибірковість та навіть корупційність санкцій на гральному ринку
12 березня, 14:35