За тиждень в Україні було здійснено 63 тисячі державних закупівель на 4,8 млрд гривень.

ПОЛІТИКА
31.07.2023, 15:28
За тиждень в Україні було здійснено 63 тисячі державних закупівель на 4,8 млрд гривень.

Серед найдорожчих – придбання матеріалів для виготовлення бланків у компанії, яку повʼязують з корупційною структурою ЄДАПС.

Також у топ-10, який оприлюднив народний депутат Ярослав Железняк, з-поміж інших опинилися ще кілька скандальних угод. До списку увійшли вже завершені закупівлі, де оголошено переможців тендерів.

Зокрема, найдорожчою серед держзакупівель стало придбання поліграфічним комбінатом "Україна" матеріалів для виготовлення бланків документів на 232 млн грн. Постачальником стала компанія "Поллі-Сервіс", яку ЗМІ повʼязують із корупційним "спрутом" ЄДАПС.

Крім того, на 173 млн грн куплено витратних матеріалів також у компанії, яку повʼязують з ЄДАПС (третє місце в рейтингу).

На другому місці – закупівля "Укрзалізницею" дизелю на 176 млн грн.

На четвертому та п’ятому – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області, яка купила Консультаційні послуги в галузі будівництва водогону на 150 млн грн та 149 млн грн.

На шостому та сьомому – АТ "Укргазвидобування", яке двічі купило послуги з ремонту нафтових і газових свердловин по 133 млн грн за кожну.

Восьме місце посів КП "Комунальник" Устинівської селищної ради Кіровоградської області після закупівлі щебенево-піщаної суміші на 99 млн грн (ця сума стала помилкою у системі – насправді мало бути 99 тис. грн).

На дев’ятому й десятому місці – КП "Харківський метрополітен", який купив послуги з розподілу електричної енергії на 84 млн грн і 75 млн грн.

Читайте також:
Політика
Як живе «тітка» заступника директора ДБР Олександра Удовиченка
17:05
Політика
Тіньова торгівля тютюновими виробами призвела до втрат бюджету у розмірі 42,5 млрд грн (понад $1 млрд) у 2022-2023 роках
вчора, 17:00
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
вчора, 11:00
Політика
Після звільнення з «Укрзалізниці» Едуарда Кріцина, у його родини з’явилась дорога нерухомість та авто.
вчора, 09:05
Кримінал
Через перевищення посадовцем службових повноважень довкіллю завдано шкоди на 1,7 млн грн
17 червня, 16:10
Позиція
«Фахівці» Свин&газу освоїли нову схему.
17 червня, 15:50