Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука

ПОЛІТИКА
15.07.2023, 14:42
Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука

Україна для друку паспортів продовжує користуватися послугами фірм, що належать до агентури ФСБ

Поки найвеличніший лідор Всесвіту у Вільнюсі стукав ніжками і стукав кулачками, обурюючись, що Україну не беруть до НАТО, у Києві сталася подія саме з тієї низки причин, через які нашу країну вважають не просто токсичною, а зачумленою.

Йдеться про банальну корупцію, щедро присмачену державною зрадою, яка теж стала цілком звичайним явищем. Отже, 4 липня Поліграфкомбінат «Україна» закупив у ТОВ «Поллі-Сервіс» голографічну смужку у рулоні на суму 140 мільйонів гривень. Ця смужка потрібна для виробництва документів та паперів із елементами захисту, які друкує ПК «Україна».

У чому корупція та чергова «зрада», спитає читач, адже документи друкувати треба?

Відповідь проста. Постачальник ТОВ "Поллі-Сервіс". Точніше – його бенефіціари. Які тісно пов’язані з ФСБ та нашим дорогим та незабутнім Віктором Володимировичем Медведчуком, якого так поспішно та дивно обміняли на наших полонених.

ТОВ «Поллі-Сервіс» зареєстровано у Києві та нічого дивного у ньому немає. На перший погляд:

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_1

Окрім кількох очевидних речей. Очевидних для всіх, крім тих, хто віддає компанії, які перебувають у списках санкцій, монополію на друкування документів під час війни:

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_3

Взагалі ці санкції річ якась абсурдна: навіщо їх вводити, якщо вони не заважають нічому? Навіть постачання продукції для захисту документів на комбінат, який друкує ці документи?

Але це не все. Давайте подивимося на засновників компанії. Засновниками ТОВ «Поллі-Сервіс» вважаються якась Кочубей Наталія Степанівна та ТОВ «Інноваційно-індустріальна група». А у розділі «кінцевий бенефіціарний власник» значиться, що такий у неї «відсутній». Дивно, правда?

Втім, ця дивина пояснюється просто – кінцеві бенефіціари приховані за офшорами. І перевірити це просто – достатньо подивитися засновників ТОВ «Інноваційно-індустріальна група», яка, до речі, теж знаходиться під санкціями, в тому числі і від РНБО:
 

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_5

Кіпр, Арабські Емірати, Швейцарія та два українці. З Кіпром зрозуміло:

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_7

А ось із Еміратами простіше. За особистістю з прізвищем та іменами, що важко вимовляються, ховається Юрій Сидоренко, ватажок паспортної мафії, який побудував для путіна православний храм в ОАЕ, який став штаб-квартирою зовнішньої розвідки рф. Сидоренко широко відомий у вузьких колах як "Юра Краматорський". Також він відомий як давній діловий партнер Віктора Медведчука, який зараз гостює у свого кума в Москві.

Ще один бенефіціар фірми-засновника "Поллі-Сервіс" не менш цікава персона. Це – Обиденко Ірина Михайлівна. Пам’ятаєте ЄДАПС? А ось він:

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_9

Ірина Обиденко – колишній директор концерну ЄДАПС, який монополізував за часів Януковича друкування всіх (буквально – всіх) документів для України та її громадян. Крім прибутків з цього монопольного права, що само собою зрозуміло, були й інші нюанси – наприклад, співпраця з російськими спецслужбами, які як отримували документи для себе, так і дані про їхніх отримувачів в Україні.

Обиденко Ірина Михайлівна є великою любителькою московських попів, зокрема патріарха Кирила. З яким навіть має пам’ятні фото:

Поліграфкомбінат «Україна» закуповує голографічний захист для паспортів у фірми Медведчука_11

Фото, не просто зроблені у натовпі, де Кирило фотографується заради піару і з глухими, і з горбатими. Ні, фото зроблено у його кабінеті, де Кирило вручає голові концерну ЄДАПС Ірині Обиденко пам’ятну медаль за служіння російській православній церкві.

І ніхто в СБУ, НАБУ, ДБР тощо чомусь на дев’ятий рік війни не перешкоджає такому тісному співробітництву явної агентури Москви з поліграфкомбінатом «Україна», який друкує найважливіші державні документи.

Можна ще раз постукати ножонками та постукати кулачком, але в НАТО не потрібні ні корупціонери, ні країни, де злив державних секретів відбувається відкрито на найвищому рівні, та ще й держава платить за це гроші. Якщо закупівля продукції у ТОВ «Поллі-сервіс» не відкрита та зухвала зрада, то поясніть, що це?

До речі, «Поллі-Сервіс» не лише бере участь у друку паспортів. Фірма виготовляє платіжні термінали, обладнання для персоналізації, банківські продукти та додатки. Хтось взагалі собі уявляє, які масиви даних має ця фірма і куди вони витікають?

Джерело: "Антикор"

Автор : Марина Ворона
Читайте також:
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
вчора, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
вчора, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41
Політика
Які оборудки привіз з собою до Харкова Олег Синєгубов?
10 квітня, 16:25
Політика
Онлайн казино продовжують ухилятися від сплати податків, грабуючи українців.
10 квітня, 15:25
Світ
На тлі російської воєнної агресії проти України естонська влада завдала удару по місцевих адептах рашизму. У них просто відібрали зброю.
10 квітня, 07:10