Заборонена ОПЗЖ готується відновити «ХНР»

Опінії
02.06.2023, 17:43
Заборонена ОПЗЖ готується відновити «ХНР»
Фото: Останній Бастіон

Служба безпеки України мусить звернути увагу на всім відомих українофобів, які принишкли й нікуди не зникли. Досить толерувати колаборантів!

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Уламки забороненої "Опозиційної платформи – За життя" і їхні куратори почали промацувати Харків на предмет створення проросійського анклаву прямо під час війни? Інструментом, очевидно, має стати "династія Кернесів".

Син Кернеса (і цілий депутат облради – в родині не могли не оцінити потенціал і ресурси навіть скромного звання місцевого депутата) через позов відібрав у партії "Блок Кернеса – Успішний Харків" першу половину назви. Адже Кернес-старший мертвий і не може більше розпоряджатись "своїм брендом". 

Це в сенсі, "брендом" захотів скористатись хтось інший і смикнув під цю справу Кирила Кернеса як "нового брендовласника"?

Ми пам'ятаємо позицію Кернеса щодо взаємин з Росією і щодо української України. Скористатися "брендом" логічно для просування таких самих ідей – відновити проросійський рух прямо під російськими обстрілами.

Звучить абсурдно. Але практика СБУ останнього року показала, що громадяни України можуть під російськими обстрілами спокійно навіть запчастини до цих же ракет, якими їх вбивають, виробляти і отримувати гроші від Росії.

Тому ніхто з фахівців не скаже: «Ні, проросійські політичні структури зараз абсолютно неможливі, це нонсенс і абсурд!». Бо таки можливі.

Інший бік історії з "уполовиненням назви" партії взагалі простий: "Успішний Харків" уже достатню кількість років – це Ігор Терехов. Команда Терехова, ініціативи Терехова...

Так що давно час просто обтрусити з себе посмертний порох Кернеса і формувати власну політичну силу, а не пам'ятник чужим прагненням. У Терехова для цього більш ніж достатньо підтримки та більш ніж достатньо власної політичної і управлінської історії.

А от за тим, що робитиме Кернес-наступний, з ким налагоджуватиме зв'язки, під якими гаслами, таки варто буде уважно спостерігати. Бо всю історію можна би було сприйняти просто як емоційну особисту образу за батька – якби не репліка: «Я, як депутат» і не оперативно зляпане опитування: «Треба продовжити справу Кернеса».

Читайте також:
Опінії
Реванш регіоналів-сепаратистів.
13 лютого, 18:18
Світ
Проти них відкриті кримінальні справи за сепаратизм.
04.10.2023, 07:10
Війна
Прифронтове місто, яке постійно зазнає ракетних та артилерійських обстрілів із боку російських загарбників, живе наче у двох світах.
26.07.2023, 20:38
Війна
Горезвісний прігожинський заколот оприявнив відверту слабкість РФ як держави-моноліта, у національних республіках цей факт взяли до уваги.
26.06.2023, 17:08
Кримінал
Настоятель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді отримав підозру за розпалювання релігійної ненависті
16.03.2023, 12:22
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21.06.2022, 17:01