Забракло голосів: Мамай зрежисував свою відставку

Виміри
22.12.2021, 18:34

Все було передбачено заздалегідь, навіть опозиція підіграла меру-українофобу

Олександр Мамай поки що продовжуватиме керувати Полтавою, адже за недовіру міському очільнику проголосувало тільки 23 із 24 присутніх депутатів, ще 18 – не прийшли на сесію, а сам він відмовився від участі в голосуванні. Один бюлетень було зіпсовано, про це з зали засідань органу місцевого самоврядування повідомив кореспондент аґенції "Останній Бастіон".

Свідомо проігнорували сесію однопартійці Мамая із фракції "За майбутнє", а також його однодумці з-поміж обранців "Партії простих людей Сергія Капліна" і частина депутатів з "Опозиційної платформи – За життя".

Під час засідання мер-українофоб відверто насміхався з опонентів, а згодом почав переходити на особистості, зокрема згадав родинні зв'язки з РФ депутата Сергія Капліна, та й про своїх родичів у Санкт-Петербурзі не забув.

Звертаючись до присутніх ветеранів АТО/ООС, Мамай маніпулював цифрами, щодо наданого ним житла та іншої допомоги. Також спробував їх підкупити спеціально заготованою для цієї події посадою — профільного заступника міського голови з питань АТО.

Цікаво чи спокусять бійців солодкі обіцянки, чи все-таки вони виконають свої попередні заклики та будуть відстоювати проукраїнську позицію? Представник ветеранів АТО у Полтаві Тарас Лелюх наголосив, що вони ризикували життям і ховали побратимів не для посади у міській раді.

Інше питання полягає у подальших діях фракції «Європейська Солідарність», оскільки ані вибачень, ані путніх пояснень від Олександра Мамая, щодо його висловлювань про «братовбивчу» війну так і не відбулося. Чи готовий Андрій Карпов відмовитися від подальшої співпраці з мером-українофобом?

Хоча, судячи з виступу, він більше переймався проблемами лідера своєї фракції Петра Порошенка, ніж усуненням Мамая. Навіть до трибуни він вийшов радше задля того, щоб вкотре пролунала назва його партії та інформація про начебто політичні переслідування колишнього президента.

Увесь фарс події полягав у тому, що самі присутні депутати розуміли — кількості голосів не вистачить (необхідно 29 - прим. ред.) для висловлення недовіри меру, відтак вони фактично підіграли Мамаю в його виставі.

Як сьогодні повідомив у коментарі представник воюючої за Україну й захищаючої наші кордони та незалежність політичної партії «Правий Сектор», вони вбачають зовсім інше розв'язання проблеми Мамая, і незабаром полтавці, та уся нація побачить, що…
                              Україна понад усе!

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Виміри
Голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський посібник колаборантів Киви і Чередніченка
01 серпня, 12:35
Життя
Про добрі справи говорити – себе не поважити. Життєве гасло, яким послуговується у побуті наш співрозмовник.
25 травня, 17:09
Війна
Під час війни небо України мало бути більш захищене.Руйнування ППО на прикладі Полтави
24 лютого, 13:47