Захищаючи Україну загинули двоє білоруських добровольців

ВІЙНА
24.01.2024, 15:07
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

З початку повномасштабної війни в Україні загинули щонайменше 38 білоруських добровольців.

 У другій половині січня на війні в Україні загинули двоє добровольців з Білорусі.

Про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода».

Зазначається, що інформацію про смерть добровольців підтвердили з кількох джерел.

З міркувань безпеки родичі в Білорусі поки не називають їхніх позивних і навіть частини, в якій вони служили.

З початку повномасштабної війни в Україні в боротьбі з російською агресією загинули щонайменше 38 білоруських добровольців.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглих Героїв. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
На війні в Україні загинув естонський доброволець Олев Роост, який воював у лавах 3 окремого полку спеціального призначення.
29 серпня, 10:29
Війна
Він добровольцем боронив Україну з перших днів повномасштабного вторгнення рф.
24 серпня, 21:09
Позиція
І це не є випадковістю, враховуючи зло, яке його привело до правління
24 серпня, 11:30
Війна
У ніч на 23 серпня, повертаючись із бойового завдання, загинув льотчик 40-ї БТА «Привид Києва» Сергій Бондар.
23 серпня, 13:00
Війна
У Сергія Марченка залишилися дружина та двоє маленьких дітей.
22 серпня, 21:30
Війна
Подруга Мері загинула вранці 7 серпня разом із двома побратимами внаслідок атаки російського дрона під час виконання бойового завдання.
08 серпня, 09:37