Захищаючи Україну загинув грузинський доброволець Іраклі Курцікідзе

ВІЙНА
13.11.2023, 08:43
Захищаючи Україну загинув грузинський доброволець Іраклі Курцікідзе

Свій останній бій він прийняв 10 листопада 2023 року.

На війні в Україні загинув грузинський доброволець Іраклі Курцікідзе.

Про це повідомляє грузинська філія «Радіо Свобода».

Інформацію про загибель побратима також підтвердив керівник грузинського підрозділу в українських ССО підполковник Вано Надірадзе.

Надірадзе зазначив, що «грузинський офіцер героїчно загинув два дні тому». За його словами, про смерть добровольця не повідомляли, «поки не дізналися рідні».

У міністерстві закордонних справ Грузії підтвердили смерть Іраклія Курцікідзе.

Видання повідомляє, що з лютого 2022 року на війні в Україні загинуло понад 50 грузинських добровольців, які воювали на боці ЗСУ.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
Чому в Україні попи не згадують поіменно дітей, вбитих сіоністами та рашистами як в Україні, так і в Газі?
вчора, 17:17
Війна
Війська рф вже третю добу поспіль атакують об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині.
вчора, 14:01
Війна
Він єдиний син генерала Данила Доценка, колишнього начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.
13 березня, 19:00
Війна
Полковник Довгач воював на найгарячіших напрямках — обороняв Київщину, Харківщину, Херсонщину.
09 березня, 16:32
Війна
російські війська авіабомбами вдарили по Дружківці на Донеччині. Унаслідок обстрілу загинув 38-річний поліціянт Олексій Кривенко
03 березня, 15:08