Захищаючи Україну загинув політв'язень часів Януковича Сергій Павліченко

ВІЙНА
25.11.2023, 10:02
Захищаючи Україну загинув політв'язень часів Януковича Сергій Павліченко

Життя українського воїна обірвалося 18 листопада в районі села Вербове Запорізької області.

На фронті загинув один із ультрас київського «Динамо» Сергій Павліченко, якого разом з батьком засудили за звинуваченням у нібито вбивстві судді на початку 2010-х років.

Трагічну звістку повідомили у Facebook-спільноті фанатів київського «Динамо».

У 2012 році Голосіївський райсуд Києва засудив Дмитра Павліченка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія до 13 років позбавлення волі. Їх звинувачували у вбивстві судді Сергія Зубкова.

Засуджені стверджували, що до них застосовували тортури, а слідчій сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

Після вироку по Україні прокотилася акція «Свободу Павліченкам». Організатори маршів і мітингів на підтримку батька і сина були впевнені, що слідство було необ'єктивним, а більшість доказів сфальсифіковано.

Павліченки були звільнені у лютому 2014 року — на виконання постанови Верховної Ради України «Про звільнення політв'язнів», яка передбачала звільнення 23 людей по всій Україні.

Сергій Павліченк був бійцем 78 полку Десантно-штурмових військ ЗСУ. Загинув 18 листопада 2023 року в районі села Вербове, Запорізької області.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття рідним, побратимам та близьким полеглого Героя. Світла пам'ять, вічна честь і слава тобі, незламний український Воїне!

вибір редакції
Читайте також:
Некролог
Іноземці служили у роті «Bravo» Інтернаціонального легіону Сил Територіальної оборони. Загін продовжує виконувати завдання на Донеччині.
25 лютого, 12:06
Некролог
Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.
22 лютого, 21:41
Некролог
Останнім часом він тяжко хворів, але залишався політично активним.
21 лютого, 13:00
Некролог
Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.
19 лютого, 12:17
Війна
Під час виконання бойового завдання на одному з відтинків фронту смертю хоробрих поліг Юрій Михайлов (друг Елвіс)
15 лютого, 18:35
Війна
У 2023 році Богдан Козак підписав контракт із 3-ю ОШБР ЗСУ.
15 лютого, 17:05