Захищаючи Україну загинув віцепрезидент Федерації шахів України Артем Сачук

ВІЙНА
27.11.2023, 09:45
Захищаючи Україну загинув віцепрезидент Федерації шахів України Артем Сачук

Сьогодні полеглому Герою мало б виповнитися 39 років.

Про це повідомив член виконкому Федерації шахів України Дмитро Горощенко.

«На визвольній війні проти російських окупантів загинув український воїн-доброволець Артем Сачук — відомий шаховий діяч, кандидат у майстри спорту, віце-президент Федерації шахів України, організатор багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань» — повідомили згодом у Федерації шахів України.

Артем Сачук — віцепрезидент федерації шахів України, кандидат в майстри спорту з шахів. Родом із Житомира. До початку повномасштабної війни працював проєктним менеджером в офісі реформ Кабінету міністрів та мав власний бізнес, раніше очолював Агенцію регіонального розвитку Житомирської області.

Як тільки росіяни відкрито напали на Україну, Артем відразу зголосився у ЗСУ добровольцем.

Захищаючи Україну загинув віцепрезидент Федерації шахів України Артем Сачук_1

7 квітня 2023 року Артема Сачука було нагороджено медаллю «За військову службу Україні» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття рідним, побратимам та близьким полеглого Героя. Світла пам'ять, вічна честь і слава тобі, незламний український Воїне!

вибір редакції
Читайте також:
Некролог
Іноземці служили у роті «Bravo» Інтернаціонального легіону Сил Територіальної оборони. Загін продовжує виконувати завдання на Донеччині.
25 лютого, 12:06
Некролог
Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.
22 лютого, 21:41
Некролог
Останнім часом він тяжко хворів, але залишався політично активним.
21 лютого, 13:00
Некролог
Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.
19 лютого, 12:17
Війна
Під час виконання бойового завдання на одному з відтинків фронту смертю хоробрих поліг Юрій Михайлов (друг Елвіс)
15 лютого, 18:35
Війна
У 2023 році Богдан Козак підписав контракт із 3-ю ОШБР ЗСУ.
15 лютого, 17:05