Захисники «Азовсталі» відвідали Ізраїль для розвіювання російської пропаганди

ПОЛІТИКА
16.12.2022, 21:42
Захисники «Азовсталі» відвідали Ізраїль для розвіювання російської пропаганди

Роками Кремль просував у світі брехню про незламний полк "Азов", найплідніший ґрунт ворожі наративи знайшли в ізраїльському суспільстві.

Саме до цієї близькосхідної держави вирушили оборонець Маріуполя і колишній військовополонений Ілля Самойленко і заступниця голови Асоціації родин захисників "Азовсталі" Юлія Федосюк.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на офіційну Facebook-сторінку вказаної вітчизняної громадської організації.

Як вдалося з'ясувати, делегація провела зустріч із політиком і депутатом Кнесету Наамою Лазімі, розповівши про жахливі злочини, здійснені російською армією проти цивільного населення у перлині Приазов'я.

Ілля Самойленко на власному досвіді зумів розвінчав міфи, сконструйовані російською пропагандою навколо полку "Азов", натомість Юлія Федосюк посприяти якнайшвидшому поверненню українських полонених.

«Результатом розмови стала домовленість про подальшу комунікацію та співпрацю в питанні військовополонених. У цілому ж ціллю приїзду нашої делегації є адвокація питань полонених комбатантів-азовців, розповсюдження інформації про героїчну оборону "Азовсталі" та всі трагічні події, пов’язані із битвою за Маріуполь.

На жаль, російська пропаганда все ще має великий вплив на громадську думку в окремих колах ізраїльтян, тому дуже важливо ділитись правдою про криваву війну в Україні. Ми також наголосили на порушенні росією Женевських конвенцій, адже наших захисників тримають у нелюдських умовах, засовуючи різні види тортур», – прокоментувала візит до Ізраїлю Юлія Федосюк.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що депутати естонського парламенту – Рійґікоґу – передали необхідне обладнання бійцям "Азову".

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Цілком імовірно, що найближчі години всіх нас можуть чекати важкі новини. Будьмо готові!
16.05.2022, 21:47
Війна
Згасає незламна українська фортеця "Азовсталь". Цілий світ дивиться на неї й удає, що нічого не може вдіяти...
06.05.2022, 22:34
Новини
Внесення "Азову" до цього переліку відбулося помилково
09.04.2022, 15:10
Політика
Весна – час для хитання українського човна зрадниками й колаборантами. Тилові щури воліють знецінити подвиг наших захисників.
вчора, 19:04
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
вчора, 11:45
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20