Захисники Маріуполя виконали наказ

Опінії
16 травня, 21:47
Захисники Маріуполя виконали наказ

Цілком імовірно, що найближчі години всіх нас можуть чекати важкі новини. Будьмо готові!

Політолог

Командир полку "Азов" Денис Прокопенко записав відео (див нижче – прим. ред.) із зазначенням, що бійці виконали наказ командування. Гарнізон Маріуполя отримав наказ командування, який буде виконувати, хоча сам зміст не афішується.

Очікування – найгірші; не думаю що у бійців на "Азовсталі" залишилося багато варіантів. Ще зранку 16 травня сепаратист Олександр Ходаковський написав про переговірну групу з "Азовсталі" чисельністю у 9 осіб, яка вийшла на російські позиції.

Спільнота "InformNapalm" також сьогодні написала про підготовку росіянами провокації, під час якої росіяни імітуватимуть нібито здачу гарнізону з "Азовсталі" у полон, після чого проти оборонців заводу буде застосовано хімічну зброю. Відкрите питання, чи це усе правда, але далі нас можуть чекати важкі новини.

Що б далі не було – кожен боєць маріупольського гарнізону це надлюдина, більше ніж герой. Це неможливо описати словами та висловити усю вдячність.

Ці бійці віддають усе, що мають, аби в нашій історії з’явилася титанічна сторінка. Сторінка про людей зі сталі, якої ніколи не буде ні у росіян, ні в інших народів.

Їхня кров – наша кров. Їхні діти – наші діти.

Ми не маємо жодного морального права їх засуджувати за будь-яке рішення і будь-яку дію, яка буде після цього. Ми не маємо права допускати собі думку, що добре що не ми опинились у цій ситуації, і що можна було одразу здатись і їх би можливо на когось обміняли уже давно.

Кожен із них – наша кров. Кожен із них – ми.

Є шанс, що всі ці бійці скоро загинуть. Зараз ми переживаємо почуття, за які не зможемо розплатитися з цим світом до кінця життя.

Нехай їхні життя будуть для нас шансом вирватися з нашого повсякденного дрібного тліну, у спробах наблизитися до них хоч трохи, аби хоч трохи віддячити. Бути іншими – жертовнішими, відданішими, пристраснішими й надійнішими.

Віримо у диво, яке вже сталося одного разу, можливо, проявиться знову. І так, хай живе "Азов"!

Читайте також:
Війна
Згасає незламна українська фортеця "Азовсталь". Цілий світ дивиться на неї й удає, що нічого не може вдіяти...
06 травня, 22:34
Новини
Внесення "Азову" до цього переліку відбулося помилково
09 квітня, 15:10
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
17:09
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
14:30
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42