Замість допомоги — український переклад Танаху від прислуги сіоністів

ПОЛІТИКА
13 червня, 12:37
Замість допомоги — український переклад Танаху від прислуги сіоністів
Фото: Israel News

Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.

Такі відомості із посиланням на єврейську громаду виклало видання Israel News, яке належить російським олігархам Владіміру Гусінскому і Павєлу Масєнжніку. Зазначається, що не тільки правовірні юдеї мусять знати про діяльність сіоністських пророків.

До нині книга «Танах» розповсюджувалася серед українців у російському перекладі, проте повномасштабне вторгнення окупаційно-терористичного контингенту РФ змусила рабинів переглянути свою позицію. У послідовників «Хабаду» виник інтерес до видання української версії.

Як з'ясувалося, проєкт став результатом взаємодії власника друкарні у Харкові Михайла Шифріна та президента Федерації єврейських громад України (об'єднує 178 громад — прим. ред.) рабина Меїра Стамблера. Станом на цю мить уже переведено дві з половиною книги «Танаху», які перш за все поширюватимуть серед школярів.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як у США законодавчо викристалізувався сіоністський режим. Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур (СССР, КНР КНДР).

І насамкінець, наголосимо для делегатів світового єврейства: Україна належить українцям, як Палестина (Свята Земля) належить палестинцям. Третього, як відомо з історії, не дано!

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55