У США законодавчо викристалізувалася сіоністська диктатура

ПОЛІТИКА
10 травня, 08:20
У США законодавчо викристалізувалася сіоністська диктатура
Фото: Kavkaz Center

Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур. Свобода слова і права громадянина під загрозою.

Про це повідомило опозиційне до чинного уряду демократів на чолі із Джозефом Байденом американське правоконсервативне видання The Nation. Зазначається, що Палата представників на тижні США ухвалила законопроєкт, який криміналізує будь-яку критику Ізраїлю чи євреїв.

Незадоволені таким порядком денним, насадженим адептами сіонізму на берегах Потомаку, конґресмени та журналісти вже назвали такий крок «цілеспрямованим знищенням 1-ї поправки Конституції США». Тепер проєкт закону розглядатиме Сенат.

Захист євреїв та Ізраїлю від будь-якої критики тепер важливіший за американську конституцію. В ухваленому Палатою представників більшістю голосів законі зазначено визначення горезвісного «антисемітизму», що у США визнано кримінальним злочином, як до слова і в Україні.

Ось, лише перелік деяких положень документа, в якому вказані наступні приклади «антисемітизму», котрі застосовуватимуться у суспільному житті колись на позір демократичної держави:

 • Завдання шкоди євреям заради радикальної ідеології чи екстремістського погляду на релігію.
 • Висунення демонізуючих або стереотипних звинувачень на адресу євреїв або про владу євреїв як колективу (наприклад, міф про світову єврейську змову або про євреїв, які контролюють ЗМІ, економіку, уряд чи інші громадські інститути).
 • Звинувачення євреїв у відповідальності за реальні чи уявні правопорушення, вчинені одним євреєм чи групою, або навіть за дії, вчинені неєвреями.
 • Заперечення Голокосту.
 • Звинувачення євреїв як народу або Ізраїлю як держави у вигадках, чи перебільшенні Голокосту.
 • Звинувачення єврейських громадян США у більшій лояльності до Ізраїлю або передбачуваних пріоритетів євреїв у всьому світі, ніж до інтересів своїх держав.
 • Твердження про незаконність існування держави Ізраїль та визначення її як расистського й терористичного утворення.
 • Вимога до Ізраїлю поводитися так, як не очікують і не вимагають від жодної іншої демократичної країни.
 • Використання символів та óбразів, пов'язаних із класичним антисемітизмом (наприклад, заяви про те, що євреї вбили Ісуса чи кривавий наклеп), для характеристики Ізраїлю чи ізраїльтян.
 • Порівняння сучасної політики Ізраїлю із політикою нацистів. Покладання на євреїв колективної відповідальності за дії держави Ізраїль.
 • Антисемітські дії є злочинними, якщо вони так визначені законом (наприклад, заперечення Голокосту чи розповсюдження антисемітських матеріалів).

Вадливо зауважити, що це лише частина положень законопроєкту, який просувають спільно демократи із республіканцями, що належать до євангелістсько-сіоністської секти. Експерти звернули увагу на те, що новий закон юридично криміналізує Біблію (що вже казати про Коран), в якій, як відомо, написано, що саме євреї вбили Ісуса.

Судячи із тексту документа, відтепер будь-яке цитування будь-якого уривка з Євангелія (тобто безпосередньо з учення Христа і його послідовників, як апостол Павло — прим. ред.) вважатиметься кримінальним злочином. Проблема адептів юдеохристиянства полягає у тому, що вони наріжним каменем зробили писання Старого Заповіту (фактично, сіоністські догми).

Нагадаємо, що досі у США діяла так звана 1-ша поправка Конституції, яка дозволяла громадянам країни публічно ділитися своїм поглядом із будь-якого питання, зокрема, і своєю незгодою з міфом про так званий Голокост. Тепер усі ревізіоністи зазнають кримінального переслідування, як це вже давно відбувається у Німеччині.

Американські юристи вказують на те, що контекст ухваленого Палатою представників законопроєкту не тільки криміналізує будь-яку критику на адресу Ізраїлю (у тому числі небезпечної ідеології сіонізму) та євреїв незалежно від злочинів, які вони вчиняють, але також виправдовує та заохочує жахливі злочини, які відбуваються нині на очах людства. Конґресмени відбілили геноцид палестинців Ґази.

Окремо слід згадати про те, як президенти США Джозеф Байден і Дональд Трамп окремо один від одного неодноразово привселюдно заявляли, що є прибічниками сіонізму. А високопоставлені представники панівної у США секти євангелістів-сіоністів практично у всіх своїх виступах і заявах особливо наголошують, що мають намір «за будь-яких умов захищати Ізраїль, допомагаючи етнічному очищенню Палестини».

Свою позицію вони виправдовують тим, що цього начебто вимагає Біблія. При цьому ту частину Святого Писання, де йдеться про злочин євреїв проти їхнього Бога, євангелісти тепер оголосили «антисемітською» й усіляко поборюватимуть носіїв правди за інакодумство.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», шестикутний символ, відомий як «зірка Давида», разом зі свастям входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. А відтак не належить жодній нації.

Читайте також:
Політика
Поціновувач російських газонафтодоларів із Братислави Роберт Фіцо вирішив запровадити у своїй країні путінізм. Це буде light version.
13 травня, 20:38
Політика
Свобода слова і права людини виявились коштовною ширмою сіоністів. Їхнім опонентам затикають рота кулями, гумовими кийками, цензурою.
05 травня, 07:01
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55
Світ
Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.
07 січня, 10:24