Замість парку – скляна вбиральня з виглядом на руїни

ПОЛІТИКА
13 березня, 19:17
Замість парку – скляна вбиральня з виглядом на руїни
Фото: Facebook

У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.

Відповідні фотодокази "архітектурного шедевра" сучасності оприлюднив місцевий громадський активіст і краєзнавець Роман Акбаш, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що багатофункціональну будівлю планувалося перетворити на клініку "Віднова", але у запорізької влади як завжди слова розійшлися зі справами й тепер приміщення здаються в у комерційну оренду під фізіологічні потреби жителів.

«Реконструкцію туалету у парку Трудової слави завершено! Так, у попередньому реченні нічого не переплутав. На фото нижче – той самий туалет і маг та чародій, фахівець із дивовижного перетворення сортирів Марк Марченко. Запоріжжя – місто, що розвивається! Ціною парків, скверів та зелених куточків», – прокоментував ситуацію Роман Акбаш.

Місцеві мешканці обурені подібним ставленням влади й вимагають пояснень, адже поки Запоріжжя руйнує російська зброя, чиновники з депутатами дерибанять землю громади, де зводять огидні споруди, які будуть зруйновані за першого ж прильоту ворожої ракети чи дрона.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "духовність" полтавського істеблішменту яскраво продемонстрована у відношенні до пам'яток архітектури, культури, історичної спадщини та мистецтва.

Замість парку – скляна вбиральня з виглядом на руїни_1
Читайте також:
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55