Завдяки США загони «Талібану» тепер озброєні краще, ніж ЗСУ

СВІТ
31.08.2021, 12:46
Завдяки США загони «Талібану» тепер озброєні краще, ніж ЗСУ
Фото: Twitter

Після ганебної втечі американців із союзниками радикальний рух повстанців-пуштунів може і не обмежитися одним Афґаністаном.

Адже кількість трофейної зброї, яку таліби здобули за останні 3 місяці від США і НАТО, свідчить про їхню тактичну військову перевагу у реґіоні.

Таку думку на своїй сторінці у Twitter виклав син 45-го американського президента, республіканець Дональд Трамп-молодший, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, завдячувати фактичному й швидкому переозброєнню руху "Талібан" світова спільнота має некомпетентній адміністрації Джозефа Байдена.

Натомість Збройні Сили України, які вже 8-й рік беззупинно боронять себе, Європу і весь Захід від нової ординської навали з Московії, вимушені задовольнятися малим.

«На майбутнє... Терористам "Талібану" залишено військового обладнання на $85 мільярдів! Це означає, що кожен американець — чоловік, жінка, дитина — зробив внесок в їхню терористичну справу приблизно по $265, виходячи з того, що на території США нині мешкає майже 320 мільйонів осіб. Круто спрацьовано, демократи!», — написав Трамп-молодший у соціальній мережі.

Для більшої красномовності республіканець навів таблицю Рахункової палати США, де зазначено кількість конкретного озброєння й устаткування, залишеного в Афґаністані.

Водночас користувачі Twitter, коментуючи допис Трампа-молодшого, зазначають, що переозброєння талібів слід вважати тимчасовим явищем.

Адже вся наведена політиком техніка потребує доволі ретельного догляду, а також коштовного і професійного технічного обслуговування, якого у повстанців-пуштунів наразі немає.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", 46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.

Завдяки США загони «Талібану» тепер озброєні краще, ніж ЗСУ_1
Читайте також:
Світ
Провідні китайські експерти здійснили ретельний аналіз російсько-української війни, дійшовши невтішного і дуже категоричного висновку.
вчора, 17:01
Світ
18 травня посольство США в Україні офіційно поновило свою роботу в Києві
вчора, 09:59
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
18 травня, 22:00
Світ
16 травня стало важливим днем ​​у геополітичній історії РФ. Але за давньою російською традицією, ліс ховають за деревами подробиць.
18 травня, 09:07
Світ
Фінський парламент підтримав вступ країни до НАТО.
17 травня, 16:30