Заздрісний Зеленський не пустив Порошенка в Європу через публічну критику

ПОЛІТИКА
18 лютого, 17:20
Заздрісний Зеленський не пустив Порошенка в Європу через публічну критику
Фото: EURACTIV.com

«Президент Голобородько» досі тримає зло на свого попередника. У зв'язку з цим Україні все складніше тримати баланс сил на фронті та у тилу.

Такі відомості з-за лаштунків щорічної міжнародної безпекової конференції у Мюнхені оприлюднило видання Euractiv. Зі слів самого Петра Порошенка, рішення Володимира Зеленського не допустити його на захід є «порушенням демократії».

Водночас, як стверджують у політичному проєкті «Європейська солідарність», наказ на заборону виїзду Порошенко на Мюнхенську безпекову нібито є «наслідком дезінформації, яку російські джерела передали безпосередньо вищому керівництву України». свої гучні слова соратники Петра Олексійовича ніяк не підкріплюють відповідними доказами.

Головне питання, яке збирався обговорювати Порошенко з канцлером Олафом Шольцом стосувалось посередництва Німеччини на отримання артилерійського боєзапасу із США за системою продажу надлишкових активів з коефіцієнтом неспрацювання вище 5%. Америка за символічну плату може передати Україні до 1 мільйона 155-мм снарядів руками Німеччини.

«Перешкоджання нашій діяльності, включно з парламентською дипломатією та виклик багатопартійній демократії в Україні, є злочином проти демократії, проти європейських цінностей і проти зобов'язань України перед ЄС і НАТО. Борючися проти диктатури путіна, Україна не повинна сама стати диктатурою. Не ігноруйте і не закривайте очі!», — прокоментував ситуацію сам Порошенко.

Тим часом президент Чехії Петр Павєл на Мюнхенській конференції заявив, що знайшов країни з арсеналами, в яких союзники по НАТО можуть закупити для України 800 тисяч артилерійських снарядів найближчими тижнями. Але для цього потрібно, щоби союзники виділили на це відповідне фінансування.

Читайте також:
Опінії
Якби не фраза про Тайвань, у Китаю були величезні шанси влитися у Європейську політику
21.02.2023, 15:15
Світ
Партнери повинні збільшити і прискорити військову підтримку України, наголосив Жозеп Боррель під час Мюнхенської конференції з безпеки.
20.02.2023, 14:15
Світ
Китай та США, як відбиття боротьби у світі
18.02.2023, 16:15
Світ
Країна підтримає країни, які зможуть негайно надати Києву літаки, - Ріші Сунак
18.02.2023, 16:07
Політика
Україна стала другим за величиною джерелом нелегальних сигарет у Європі
вчора, 16:25
Політика
Андрій Єрмак купив собі місце у списку 100 найвпливовіших людей року за версією Time. Зеленський до рейтингу не потрапив.
вчора, 16:00