Збірна України поступилася росіянам у півфіналі Євро-2022 з футзалу

СПОРТ
04.02.2022, 21:15

У драматичному матчі збірна України мінімально поступилася росіянам

Українці пропустили два швидких м’ячі, але до кінця першої половини зустрічі змогла відіграти один гол – 2:1.

Перший гол у складі збірної України забив Євген Сірий, цей мʼяч наприкінці першого тайму дозволив до мінімуму скоротити відставання.

Євген Сірий
Євген Сірий

У середині другого тайму росія забиває третій гол.

Згодом Україна змогла звести різницю в рахунку до мінімуму, забивши ще один м’яч – 3:2.

За 5 хвилин до завершення другого тайму гол забив Данило Абакшин.

Данило Абакшин

Українці значну частину другого тайму провели із заміною воротаря на пʼятого польового гравця.

Наприкінці матчу Українська збірна мала шанс зрівняти рахунок – за хвилину до кінця матчу Шотурма не зміг реалізувати пенальті.

Збірна України поступилася росіянам у півфіналі Євро-2022 з футзалу_5

Впродовж усього матчу українських футзалістів підтримували вболівальники.

Вони скандували «Слава Україні! – Героям слава!», «Слава нації – Смерть ворогам!», співали «Червону руту», а також виконали відомі кричалки «путін – Х*уло» та «Хто не скаче – той москаль».

У неділю, в матчі за 3-тє місце, де суперником синьо-жовтих стане збірна, що програє у другому півфінальному двобої Португалія – Іспанія, який відбудеться сьогодні о 21:00.

Євро-2022. Півфінал

Україна – Росія 2:3

Голи: Сірий 16, Абакшин 35 - Соколов 2, Афанасьєв 15, Ніязов 31
Нереалізований пенальті: Шотурма 39 (воротар)

Україна: Ципун, Зварич, Корсун, Чернявський, Шотурма. Запасні: Савенко, Абакшин, Журба, Лебідь, Педяш, Радевич, Разуванов, Сірий, Фаренюк.

Росія: Путілов, Абрамов, Нандо, Пауліньо, Соколов. Запасні: Замтрадзе, Абрамовіч, Афанасьєв, Давидов, Мілованов, Ніязов, Чішкала.

Попередження: Сірий 10, Абакшин 23 - Абрамов 33

Збірна України посіла друге місце в групі A. Українські спортсмени пробилися до плей-оф турніру з кращою різницею забитих та пропущених, ніж у суперників.

Росія виграла квартет С, перемігши Словаччину, Польщу та Хорватію. Різниця забитих та пропущених на груповому етапі – 16:2.

Євро-2022 з футзалу відбуватиметься у Нідерландах з 19 січня до 6 лютого 2022 року. Матчі відбудуться в Амстердамі та Гронінгені.

Збірна України провела найуспішніший чемпіонат Європи за останні 17 років.
01.02.2022, 17:38
Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
29 квітня, 18:59
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48