Збірна України з футзалу вийшла до півфіналу чемпіонату Європи

СПОРТ
01.02.2022, 17:38

У чвертьфінальному поєдинку українці переграли команду Казахстану

У чвертьфінальному поєдинку українці переграли півфіналістів останнього чемпіонату світу, команду Казахстану – 5:3.

Українці відкрили рахунок у першому таймі, голом з пенальті відзначився Петро Шотурма на 15-й хвилині матчу.

Петро Шотурма

У другій половині гри Ігор Корсун отримав прекрасний пас і вийшов віч-на-віч з воротарем і прекрасним ударом перекинув Ігіту, подвоївши перевагу збірної України.

Ігор Корсун
Ігор Корсун

На 30-й хвилині воротар занадто далеко вийшов зі своїх воріт і Михайло Зварич перехопивши м'яч забив гол зі своєї половини поля, довівши рахунок до розгромного.

Михайло Зварич

Ближче до кінця матчу гравці збірної Казахстану зуміли забити два голи. В останні дві хвилини матчу казахстанці занадто захопилися атакою й українці покарали їх двома голами у порожні ворота зі своєї половини поля. На 39 хвилині матчу голи забили Володимир Разуванов та Ярослав Лебідь.

Володимир Разуванов та Ярослав Лебідь

Менш ніж за хвилину до кінця зустрічі Казахстан забив третій гол у ворота України, але українці зуміли вистояти і завоювати путівку в півфінал турніру.

У останньому турі групового раунду збірна України програла Португалії (0:1), але вийшла у чвертьфінал після перемоги Сербії над Нідерландами (3:2) завдяки кращій різниці м’ячів.

Суперник українців по півфіналу визначиться 1 лютого. Ним стане переможець пари Росія - Грузія.

Збірна України провела найуспішніший чемпіонат Європи за останні 17 років.
02.02.2022, 15:35
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.