Зе-команда і надалі працюватиме на олігархів, – ексгенпрокурор Рябошапка

ПОЛІТИКА
27.09.2021, 10:36
Зе-команда і надалі працюватиме на олігархів, – ексгенпрокурор Рябошапка
Фото: Facebook

"Гарант", очільник його офісу на Банковій та "слуги народу" не планують відповідати за неподання неправдивої інформації в декларації.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook виклав колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, попри оголошену деолігархізацію сам Володимир Зеленський разом зі своїм владним шапіто не має наміру повідомляти українців про зустрічі та таємні домовленості з олігархами.

«Одним із ключових інструментів у боротьбі з олігархами щойно ухвалений закон визначає необхідність інформування суспільства. Але, як виявилося, є 4 категорії осіб, які не нестимуть відповідальності за те, що не подаватимуть декларації про контакти між політиками/чиновниками й олігархами: 1) президент2) керівник Офісу президента та його заступники, помічники президента і його радники; 3) народні депутати; 4) олігархи. Таким чином, указаний закон не завадить владі й надалі "рішати" з олігархами, бо нікому з цих осіб нічого за порушення закону про "деолігархізацію" не буде», – стверджує Руслан Рябошапка.

Як доказ ексгенпрокурор наводить знімок з екрана з цитатою першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука й уривками зазначеного закону, розміщених на сайті політичної сили "Слуги народу".

«По факту, цей закон – як лікувати ковід уринотерапією. От таке кіно про деолігархізацію», – підсумував Руслан Рябошапка.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що так звана "деолігархізація" – це спецоперація "зеленої" влади проти регіональних еліт і середнього бізнесу.

Зе-команда і надалі працюватиме на олігархів, – ексгенпрокурор Рябошапка_1
Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18