Зе-судова реформа

Опінії
26 лютого, 10:00
Зе-судова реформа

Друзі, поздоровляю з судовою реформою, яку в один день провів Найвеличніший Лідер Світу.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Запам’ятаймо цю дату – 25 лютого 2021 року в Україні, нарешті, запанувало справжнє правосуддя.

По-перше, Найвеличніший Лідер Світу доручив заступнику керівника свого Офісу Андрію Смирнову негайно зателефонувати в Одеський апеляційний суд та наказати суддям випустити на волю «Лаврентія Берію», тобто колишнього негласного позаштатного співробітника СБУ Стерненка, який виривав плоскогубцями нігті в депутата Комінтернівської селищної ради, торгував наркотиками та зарізав людину.

До речі, «юний дзержинець» Стерненко в 2017 році перейшов з Департаменту захисту національної державності СБУ, де він торгував наркотиками, до Головного управління «К» СБУ, де став шестерити у Васі Пісного, за достатньо веселих обставин. Після того, як Стерненко на завдання куратора впіймав депутата Комінтернівської селищної ради й плоскогубцями вирвав йому нігті, вимагаючи написати заяву про складання депутатських повноважень, наш герой оголосив себе бійцем невидимого фронту. І став вимагати, щоби УСБУ в Одеській області оформило йому посвідчення учасника бойових дій.

Але обурилась тодішня співмешканка Стерненка, яка також співпрацювала з СБУ (щоправда, на відміну від нашого героя, була завербована на патріотичних мотивах). Довідавшись, що відділ захисту національної державності УСБУ в Одеській області збирається подати фальшиві документи про участь Стерненка в бойових діях, його подруга здійняла страшенний скандал і почала скаржитись по інстанціях, стверджуючи, що Стерненко – це шахрай, який у бойових діях участі не брав і брати не міг.

Урешті-решт, скандал закінчився тим, що Стерненко розстався як зі своєю дівчиною, так і з генерал-майором Доценком та його «Правим Сектором» і перейшов «в услуженіє» до генерал-лейтенанта Пісного.

І вишенька на тортик. Знаєте, який оперативний псевдонім Стерненко вибрав собі, коли давав підписку про негласне співробітництво з СБУ? – «Лаврентій Берія».

Нагадую, що нинішні захисники СБУшного «стукача» Стерненка 5 років тому влаштовували в Києві мітинги на захист поліцая Олійника, який вбив ні в чому не винуватого неповнолітнього хлопця Михайла Медведєва, верещали про любов до «моєї нової поліції» і навіть придумали гасло «Спочатку підкоряйся, а потім оскаржуй».

Зе-судова реформа_1
Зе-судова реформа_2

По-друге, за розпорядженням Найвеличнішого Лідера Світу Шевченківський районний суд м.Києва відмовив у задоволенні клопотання про продовження досудового розслідування щодо витівок заступника глави Офісу Найвеличнішого Лідера Світу Олега Татарова. За кілька днів строк слідства добіжить кінця й Татаров повернеться на робоче місце, чистий перед законом, мов сльоза немовляти.

Переконаний, що Найвеличніший Лідер Світу гідний занесення на скрижалі Книги рекордів Гіннеса: йому вистачило одного дня й одного телефонного апарата, щоби блискучо провести судову реформу й перетворити Україну на справжній розсадник верховенства права.

Яких ще реформ вам не вистачає?

Читайте також:
Українська влада веде "споконвічну боротьбу" за суверенітет, особливо — проти МВФ.
12 березня, 08:52
Патрульно-поліцейська афера
05 березня, 09:15
Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова розповіла про розпочатий у 2019 році процес реформування органів прокуратури
12 лютого, 11:00
В Україні кардинально змінюється система надання медичних послуг: кошти підуть за пацієнтом; між лікарнями буде здорова конкуренція.
06 лютого, 16:15