Зе-влада розчистила дорогу «п'ятій колоні» Кремля, – опозиція

ПОЛІТИКА
09 лютого, 09:09
Зе-влада розчистила дорогу «п'ятій колоні» Кремля, – опозиція

В Україні спостерігається системна співпраця слабкої державної влади з сильними російськими спецслужбами.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив представник опозиційної партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

Соратник Петра Порошенка певен, що бездіяльністю вітчизняних правоохоронних органів, політичною імпотентністю та нерозумінням "слугами народу" української національної ідеї користуються кремлівські сили, котрі створюють плацдарм для наступу.

«За останні 2 роки Медведчук створив власну медійну імперію, прикупивши західноукраїнські канали та акції провладного "1+1". Так звані молодіжні "блоґери", які спираються на ботоферми з Росії та окупованих територій України й Молдови, борються за серця молоді в "Youtube", "Telegram" і "ТікТок", забираючи у партії влади електорат та віддаючи його ОПЗЖ та Партії Шарія. Це все свідчить про те, що проросійські сили підняли голови й прагнуть реваншу», – зауважив Ігор Артюшенко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", чинний "гарант" Конституції України аж ніяк не є сильним, авторитетним і вольовим лідером, котрий може вплинути на власних депутатів.

Читайте також:
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
22 квітня, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34