Дубінський плоть від плоті Зеленського, — опозиція

ПОЛІТИКА
26 січня, 12:37
Дубінський плоть від плоті Зеленського, — опозиція
Фото: Google

Чинний "гарант" Конституції України аж ніяк не є сильним, авторитетним і вольовим лідером, котрий може вплинути на власних депутатів.

Яскравим прикладом того є останній випадок зі "слугою" Олександром Дубінським, якого Володимир Зеленський (увага!) попросив покинути депутатську фракцію так званої монобільшості.

На думку представника опозиційної партії "Європейська солідарність" і колумніста "Останнього Бастіону" Ігоря Артюшенка, саме "гарант" породив "розбійника" Дубінського, а отже має за це відповісти.

Соратник Петра Порошенка певен, що поведінка одіозного "слуги народу", викривача соросят, — демонстрація американським партнерам імпотентності президента України, який не здатен нічого зробити.

«Зеленський привів його до влади, зробив депутатом, зробив головою Київської обласної організації партії "Слуга народу". Разом із Дубінським до влади прийшов Бужанський, Куницький та інші люди Коломойського, які сповідують відверто проросійські цінності, а в публічній площині працюють на російську пропаганду. Зеленський — інструмент в руках олігарха, який використали, а тепер зневажають. Фактично, Дубінський прихопив його у політичну могилу», — зауважив Ігор Артюшенко на своїй сторінці у Facebook.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський стане могильником сучасного вітчизняного феодалізму.

Читайте також:
Про черговий тверк заступника голови фракції СН у ВР М. Тищенка.
10:37
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58
Судячи з голосувань у ВР, Максим Березін – це ручний нардеп Коломойського.
07 квітня, 14:39
“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.
31 березня, 14:55
Щоб підписати петицію про звільнення Татарова треба затратити не більше ніж дві хвилини часу.
30 березня, 16:44
Власні забаганки "слугам народу" дорожчі за життя і здоров'я пересічного українця.
24 лютого, 08:42