Зе-влада втратила зв'язок із реальністю

ЕКОНОМІКА
25.11.2020, 11:07
Зе-влада втратила зв'язок із реальністю
Фото: bastion.tv

"Гарант" і його команда обіцяють щедру матеріальну допомогу одночасно малому бізнесу і малозабезпеченим українцям.

Проте Володимира Зеленського не турбує питання, де взяти необхідні кошти на подібні забаганки, зауважує на своїй сторінці у Facebook політтехнолог Олександр Кочетков.

Вітчизняний фахівець у сфері мас-медіа наголошує, що в Офісі президента схильні не помічати "діру" у держбюджеті на загальну суму до 300 млрд грн, заперечуючи реальність.

«Знаєте, є послідовність прийняття реальності: заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. Володимир Олександрович зробив небувале і замість фінальної стадії "прийняття" хвацько повернувся до першої — "заперечення". Ймовірно, Зеленський зі своїми економістами живе у паралельному всесвіті. Де взяти гроші на його чергові дилетантські ініціативи? Може бюджет наповниться користуючись з золота гномів і драконів алмазів?», — зауважує Олександр Кочетков.

Він також додає, що наразі гроші скінчилися на незахищені статті бюджету, а скоро під загрозою опиняться захищені: виплати медикам і вчителям, пенсії, субсидії та інше.

«Це визнають навіть провладні економісти, на кшталт Тимофія Милованова — свіжопризначеного радника глави ОП. І вони ж стверджують, що без траншу МВФ цю бюджетну діру не заткнути. Але, траншу цього року не передбачається, а щодо самостійних заробітків наші керівники навіть і не замислюються», — написав політтехнолог Кочетков.

Читайте також:
Росія вважає пункт про не розширення НАТО ключовим
11 січня, 12:12
Цього разу в стилі неомарксизму
09 січня, 12:41
Окремим пунктом в міжнародних відносинах України стоїть Східне партнерство
30.12.2021, 11:37
Стать та сексуальність завжди турбували лівих
26.12.2021, 10:16
Що передувало такому активному стратегічному наступу московської зовнішньої політики?
20.12.2021, 16:14
Нікол Пашинян навмисно затягує підписання остаточного мирного договору з Ільгамом Алієвим, сподіваючися на воєнний реванш у Карабасі.
16.10.2021, 08:01