Зе-влада втратила зв'язок із реальністю

ЕКОНОМІКА
25.11.2020, 11:07
Зе-влада втратила зв'язок із реальністю
Фото: bastion.tv

"Гарант" і його команда обіцяють щедру матеріальну допомогу одночасно малому бізнесу і малозабезпеченим українцям.

Проте Володимира Зеленського не турбує питання, де взяти необхідні кошти на подібні забаганки, зауважує на своїй сторінці у Facebook політтехнолог Олександр Кочетков.

Вітчизняний фахівець у сфері мас-медіа наголошує, що в Офісі президента схильні не помічати "діру" у держбюджеті на загальну суму до 300 млрд грн, заперечуючи реальність.

«Знаєте, є послідовність прийняття реальності: заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. Володимир Олександрович зробив небувале і замість фінальної стадії "прийняття" хвацько повернувся до першої — "заперечення". Ймовірно, Зеленський зі своїми економістами живе у паралельному всесвіті. Де взяти гроші на його чергові дилетантські ініціативи? Може бюджет наповниться користуючись з золота гномів і драконів алмазів?», — зауважує Олександр Кочетков.

Він також додає, що наразі гроші скінчилися на незахищені статті бюджету, а скоро під загрозою опиняться захищені: виплати медикам і вчителям, пенсії, субсидії та інше.

«Це визнають навіть провладні економісти, на кшталт Тимофія Милованова — свіжопризначеного радника глави ОП. І вони ж стверджують, що без траншу МВФ цю бюджетну діру не заткнути. Але, траншу цього року не передбачається, а щодо самостійних заробітків наші керівники навіть і не замислюються», — написав політтехнолог Кочетков.

Читайте також:
Новорічний виступ Володимира Зеленського нагадує підліткове фрондерство задля порятунку іміджу головного "слуги народу".
02 січня, 13:37
Вітчизняні підприємці нарікають на відсутність сталого порядку у країні, а самі схильні до системної корупції.
19.12.2020, 17:45
Громадяни України, які досі підтримують "політику" Володимира Зеленського, становлять неосвічений і декласований прошарок суспільства.
30.11.2020, 10:55
Кремлю не вдасться розхитати ситуацію всередині України, навіть завдяки своїм впливовим агентам під проводом Віктора Медведчука.
13.10.2020, 09:42
Попри активну залученість Анкари та Москви у конфлікт навколо Нагірного Карабаху, вони уникатимуть прямого зіткнення між собою.
06.10.2020, 09:42
З літа 2019 року вітчизняне міністерство закордонних справ не наважується робити щодо РФ жодних наступальних кроків.
03.10.2020, 11:37