Політична криза розколола Грузію на непримиримі табори

СВІТ
23 лютого, 08:48
Політична криза розколола Грузію на непримиримі табори
Фото: Facebook

Протиборство грузинської влади та опозиції, що триває понад рік, загрожує єдності суспільства і країни, які пережили російську агресію.

У разі, якщо політики не домовляться вирішити внутрішній конфлікт мирним шляхом, Грузія може перетворитися на кавказький аналог Білорусі з усіма наслідками.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив голова комітету закордонних справ парламенту Литви Жиґімантас Павільоніс після відвідин Тбілісі.

За словами литовського народного обранця, репресивні методи чинного уряду стосовно опозиції віддаляють Грузію від ЄС і НАТО.

«Якщо влада і надалі проводитиме обшуки, заґратовуватиме безпідставно своїх політичних супротивників, то шанси Грузії на євроатлантичну інтеґрацію будуть просто знищені. Це ваш вибір: або бути кращими, як скажімо Литва, або бути жертвою внутрішніх і зовнішніх нападів, як теперішня Білорусь. Тому моя порада проста  — припиніть політичні репресії та звільніть політв'язнів», — заявив грузинським колегам Жиґімантас Павільоніс.

При цьому він запропонував сторонам від імені Литви виконати роль медіатора задля скорішого вирішення політичної кризи шляхом діалогу влади Грузії та опозиції.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", президент Туреччини дорікнув лідерам країн Європейського союзу за пасивну позицію у невирішеності глобальних проблем на тлі пандемії.

Читайте також:
Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу
26 лютого, 10:55
Театр абсурду
02 лютого, 16:22
Путінський режим, який нібито захищає російськомовних на території сусідніх країн, не припиняє саджати за ґрати невинних всередині Росії.
30 січня, 19:59
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
22 січня, 11:24
Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.
16 січня, 12:29