«Зелені» приблуди накидають українцям закони СССР

Опінії
05.11.2024, 21:42
«Зелені» приблуди накидають українцям закони СССР
Фото: Facebook

Поки на фронті захисники стримують окупантів, у тилу кабінетні щури взялися обкладати зубожілий народ штрафами на дрова. Скоро і на повітря.

Тележурналістка, політична діячка, народний депутат України

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Днями вся стрічка у черговому «покращенні життя» із дровами, за які тепер кримінальна відповідальність. Верховна Рада в особі монобільшості запровадила нове покарання за перевезення, зберігання, збут дерев, чагарників або деревини без документів, що підтверджують законність походження дерев, чагарників або деревини, або підробними документами.

Автори законопроєкту, хто б сумнівався, — прокурорське лобі, не пенсіями єдиними, так би мовити. Агресивно просували закон, як завжди, під красивими гаслами: боротьба з корупцією і контрабандою при вирубці лісів, євроінтеграція й тому подібний популізм.

Мовляв, це «наші зобов'язання привести законодавство до європейських норм, де навіть на збір грибів треба купити дозвіл». Примітно, між першим і другим читанням законопроєкт лише погіршився і став ще більш драконівським.

Адже до лісів додалися чагарники, і це вже зовсім неадекватно, бо якщо по закинутих хатах і в селах та посадках не вирубувати чагарники, то по цих селах скоро вовки бігатимуть. Десь, у прифронтових зонах, уже бігають...

Однак «слуги» страшно далекі від народу, а прокурорам і іншим репресивним органам треба їсти. Тож отримуйте новий вид штрафів і покарань!

Немає ж ні в кого сумніву, що це чудовий  привід кошмарення бабусь у селах — тепер будуть на око вимірювати запаси дров і вимагати хабар. Була б людина, а стаття знайдеться — це тепер ідеологія нинішньої влади.

Читайте також:
Політика
Посол відмовився від конфронтації з Офісом президента загалом, хоча його намагаються заохотити до політичної активності.
вчора, 16:00
Політика
Зеленський погодив «бойовий» план Єрмака щодо Офісу Президента.
22 серпня, 11:46
Політика
Баканов між Полтавою, Вашингтоном і Москвою: історія одного офіцера.
22 серпня, 09:46
Політика
Уряд підтримав законопроєкт про створення Національного бюро з розслідувань транспортних аварій.
22 серпня, 09:28
Опінії
Христенка пов’язують із Магамедрасуловим — детективом НАБУ, заарештованим за зраду на «коноплі». Подейкують, що він документував Міндіча.
21 серпня, 07:19
Опінії
Аеродинаміка проти піару: що не так із ракетою «Фламінго».
20 серпня, 15:05