«Зелений» популізм тотожний брехні

Опінії
11.03.2021, 08:59
«Зелений» популізм тотожний брехні

2 роки тому чинний "гарант" Конституції України вміло використав російську пропаганду, щоби зайняти президентське крісло на вулиці Банковій.

Народний депутат України VIII скликання

Володимир Зеленський прийшов до влади завдяки брехні. Її розповсюджували не тільки медіаресурси, що належать олігарху Ігорю Коломойському, але й кремлівські медіа.

Інформаційні гієни цілеспрямовано знищували рейтинг Петра Порошенка та проторили дорогу слабкому президенту, який не зможе протистояти агресії та віддасть Україну без жодного пострілу. Прийшовши до влади, Зеленський продовжив поширювати брехню.

Звісно, можна згадати й примітивні жарти про масло "Roshen", але є гріхи й набагато гірші. Це і зірвана через витік інформації "справа вагнерівців"; і брехня представників "зеленої" влади, що спецоперації не існувало взагалі.

Це й справа Шеремета, коли Зеленський особисто на пресконференції призначив винних та збрехав про наявність доказів. Це й призначення експосадовців часів Януковича і люстрованих осіб у свій офіс, покриття їх корупції.

І приховування власних відпочинків, брехня про поїздку в Оман... І багато чого іншого.

"Зелений" популізм тотожний брехні! І тепер Зеленський вирішив вчити українців відрізняти правду від фейків?

Що ж, це просто чергова брехня про брехню! І за все це Зеленському рано чи пізно неодмінно доведеться відповідати.

«Зелений» популізм тотожний брехні_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
44-річний ексочільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба вступив до лав Територіальної оборони Києва.
08 квітня, 19:01
Війна
Керівництво Організації Об'єднаних Націй розкритикувало московитів щодо необґрунтовано звинувачення України у наявності біологічної зброї.
13 березня, 19:12
Світ
Ці дії спрямовані на посилення міграційної кризи на кордоні з Польщею
02.12.2021, 15:38
Політика
Львівські депутати та чиновники зовсім не вивчали українську історію.
22.10.2021, 16:14
Опінії
Наперекір путінській мантрі про "адін народ", Кремль рішуче веде антиукраїнську пропаґанду, зухвало переписуючи історію.
02.09.2021, 09:13
Історія
"Велика перемога Святослава над хазарами", яку з року в рік 3 липня відзначають неоязичники, вигадана й прикрашена літописцями.
06.07.2021, 10:34