Зеленський і Єрмак свідомо загнали Україну у великі борги

ЕКОНОМІКА
08 травня, 07:10
Зеленський і Єрмак свідомо загнали Україну у великі борги
Фото: Facebook

Зе-команда в очікуванні стрибка інфляції. Навіть західні кредитори визнають, що «слуги неукраїнського народу» гірше за комуністів.

Схоже у «зелених» справи зовсім кепські. Впливове американське видання The Wall Street Journal днями повідомило, що кредитори України різко пожвавішали й хочуть отримати... свої гроші.

Йдеться про відсотки по євробондах на загальну суму близько $500 мільйонів на рік від країни яка стікає кров'ю. Тобто від кожного платника податків, а отже від кожного із нас з вами.

Що це означає? Та те саме, що сталося із постачанням зброї!

Поки американці давали навіть те, що давати не хотіли (системи «Patriot», танки «Abrams» і подібне) «зелена» влада не чухалася. Зе-команда не проводила ніякої роботи ані з Республіканською партією США, ані з американськими громадами, не кажучи вже про демократів.

А коли у м'які місця прислуги олігархів дзьобнув смажений півень, влада у Києві заголосила про «кляте НАТО», яке, бачте, нам не допомагає, бо Дональд Трамп тяжіє до путіна. Тяжіє, то він тяжіє (насправді все набагато складніше), але!..

Ви за президента Петра Порошенка сильно відчули, що демократа Барака Обаму змінив Трамп чи то був якийсь інший Трамп, а може просто домовлятися треба вміти? Горе не тільки переможеним, а й переможцям...

І що означає це пожвавлення кредиторів? Та те, що 2 минулі роки поспіль про борги України ніхто не згадував і не думав:

  • по-перше, ніхто навіть не намагався зустрітися з кредиторами й домовитися;
  • по-друге, ніхто не запропонував кредиторам план погашення боргів, бо ніхто таких планів не складав.

Виплати по боргах — це гарантований стрибок інфляції, тут до ворожки не ходіть. Кредитори прагнуть отримати хоча б виплату за відсотками, за що готові списати половину боргу.

Сказати можу лише одне: «зелені», біжіть до офісу «Європейської Солідарності» й на колінах благайте про формування уряду національної єдності. Бо інакше в стрибку інфляції будете винні ви й тільки ви.

А на додачу до поборів податкової з бізнесу і «бусикізації» ТЦК, це буде... вам буде глина! Одним словом, ваш виборець буде сильно незадоволений, а всі інші — й поготів.

Автор : Дмитро Калинчук-Вовнянко
Читайте також:
Економіка
На відміну від Москви, яка насичується грошвою завдяки продажу загарбаних у чужих народів надр, Києву не пощастило. Економіка стагнує.
17 червня, 19:24
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20.07.2023, 18:45