Зеленський маніпулював, аби виграти вибори

09 вересня, 13:06
Зеленський маніпулював, аби виграти вибори
Фото: bastion.tv

Для "гаранта" мільярдні збитки, завдані державі Петром Порошенком і Рінатом Ахметовим, ніщо у порівнянні з власним рейтингом.

Відтак справа щодо завезення вугілля з окупованого Донбасу для теплоелектростанцій через нідерландський порт Роттердам фактично закрита розслідувачами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Боротися з її ініціаторами Володимир Зеленський не збирався, нещодавно повідомили на офіційному сайті Центру протидії корупції.

Слід зауважити, що впродовж 2016-2018 років "чорне золото" імпортували за ціною від 40 до 70 доларів за тонну, а продавали безпосередньо для потреб вітчизняних ТЕС вже від 90 до 120 доларів.

Таким чином, схема "Роттердам+" призвела до збитків бюджету на загальну суму 18,87 мільярда гривень, з яких 14,3 мільярда отримали приватні компанії — головні бенефіціари грабіжницького цінового механізму.

Торік у серпні САП не змогла підтвердити корупційну складову, оскільки проведена експертиза не виявила фактів умисного заподіяння шкоди державі через застосування вказаної формули.

Між тим, один з її творців — Ахметов, — якого разом із Порошенком варто притягнути до відповідальності, нині є монополістом вітчизняного енергетичного ринку.

Фактично, донецький олігарх замінив собою схему "Роттердам+", вкотре нажившися на простих українцях, чому посприяла команда Зеленського.

Читайте також:
Від сьогодні, з 15 жовтня, заклади соціальної сфери Миргородської громади першими будуть отримувати теплоенергію.
15 жовтня, 12:06
У соціальних мережах висміюють пропозицію "гаранта" повернутися до олігархічної схеми "Роттердам+".
15 липня, 11:02
Наступного року у мікрорайоні Раківка розпочнуть спорудження 2 сучасних котелень загальною потужністю 44 МВт.
16 червня, 11:23
Гадяцька міська рада планує передати в оренду на 49 років земельну ділянку під об'єкти енергетичної галузі.
22 квітня, 12:12
Ціна на травневі ф'ючерси нафти марки West Texas Intermediate (WTI) впала більше, ніж на 5%.
30 березня, 06:03
Виконавчого директора «Укргазвидобування» Стівена Болдуїна звільнено.
16 березня, 11:44