Зеленський панікує, бо його тримають на гачку?

ПОЛІТИКА
24 січня, 07:42
Зеленський панікує, бо його тримають на гачку?
Фото: Facebook

Паніка – це шкідливо та погано, бо у мирні часи б'є по економіці, у не мирні – загрожує життю та здоров'ю.

Таку думку на своєму публічному YouTube-каналі висловив співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" Сергій Фурса, інформує агенція "Останній Бастіон".

Фаховий вітчизняний економіст стверджує, що головне завдання лідера у критичні моменти – вселяти впевненість і вести за собою громадян, у "президента Голобородька" ж усе навпаки.

«Справжній лідер усе розуміє і бачить, він знає про реальні ризики, і робить усе, щоби зменшити збитки. Але не заперечує проблеми. Немає гіршого шляху, ніж заспокоювати дорослих людей, запевняючи їх, що немає причин боятися. Інвестори згадали стару приказку фондового ринку: якщо панікуєш, панікуй першим. Українці ж, попри останні заяви Зеленського, поки зберігають спокій. Отже, ще маємо здоровий глузд», – зазначив Сергій Фурса.

Авторитетний експерт упевнений, що українці звикли жити у невизначеності, очікувані великої війни, тоді як для прагматичної західної людини (американця та європейця – прим. ред.) максимально можлива невизначеність – це те, що буде подано на вечерю (бургер чи салат – прим. ред.) і не більше.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", завдяки Зе-команді Україна не має можливості розбудовувати власну суб'єктну економіку, оскільки долю її Національного банку вирішують іноземні партнери-донори.

Читайте також:
Опінії
Зеленський доручив головкому ЗСУ Залужному перевірку логістики, за яку відповідає міністр оборони Резніков.
15 червня, 15:45
Політика
Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності
14 червня, 12:30
Опінії
Криворізька обслуга олігархів продовжує свої танці на кістках. Але навіть пофарбовані у синьо-жовті барви Голобородьки – це не патріоти.
29 травня, 18:29
Опінії
Камон, а що зараз іде на Донбасі? Що загострилося з 17 лютого?
22 лютого, 20:09
Опінії
"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.
05 лютого, 09:12