Гривня пішла у затяжне піке, – економіст Сергій Фурса

ЕКОНОМІКА
18.01.2022, 06:59
Гривня пішла у затяжне піке, – економіст Сергій Фурса
Фото: Апостроф

Національний банк України як може підтримує курс гривні до іноземних валют, продаючи долари із власних резервів.

Про це повідомив співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" фаховий економіст Сергій Фурса, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, регуляторна функція НБУ нині обмежується стримуванням коливань на вітчизняному валютному ринку.

«Так, лише за останній тиждень довелося продати майже $300 мільйонів. Що далі? Усе повністю упирається у психологічний фактор. Економічних причин різкого падіння немає. Якщо Путін і Ко посилюватимуть рівень агресії, тиск триватиме. Якщо вдадуться до деескалації, зупиниться і курс гривні. Тому відповідь на запитання, що станеться з курсом гривні найближчим часом, знаходиться у голові Путіна. Проте голова Путіна як темний предмет, і дослідженню, на жаль, не підлягає», – пише на своїй Facebook-сторінці Сергій Фурса.

Водночас економіст переконує, що у наведеній ситуації іноземні інвестори відверто злякалися, а тому почалися валютні розпродажі, які триватимуть стільки, скільки Києву погрожуватиме Москва.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Офіс Зеленського шукає новий спосіб забрати народні гроші в українців.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23
Економіка
Москва із Тбілісі сплелися у хтивому, хоч і ситуативному, фінансово-економічному союзі, поки в Україні гинуть люди від рук росіян.
20 січня, 06:59