Гривня пішла у затяжне піке, – економіст Сергій Фурса

ЕКОНОМІКА
18.01.2022, 06:59
Гривня пішла у затяжне піке, – економіст Сергій Фурса
Фото: Апостроф

Національний банк України як може підтримує курс гривні до іноземних валют, продаючи долари із власних резервів.

Про це повідомив співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" фаховий економіст Сергій Фурса, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, регуляторна функція НБУ нині обмежується стримуванням коливань на вітчизняному валютному ринку.

«Так, лише за останній тиждень довелося продати майже $300 мільйонів. Що далі? Усе повністю упирається у психологічний фактор. Економічних причин різкого падіння немає. Якщо Путін і Ко посилюватимуть рівень агресії, тиск триватиме. Якщо вдадуться до деескалації, зупиниться і курс гривні. Тому відповідь на запитання, що станеться з курсом гривні найближчим часом, знаходиться у голові Путіна. Проте голова Путіна як темний предмет, і дослідженню, на жаль, не підлягає», – пише на своїй Facebook-сторінці Сергій Фурса.

Водночас економіст переконує, що у наведеній ситуації іноземні інвестори відверто злякалися, а тому почалися валютні розпродажі, які триватимуть стільки, скільки Києву погрожуватиме Москва.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Офіс Зеленського шукає новий спосіб забрати народні гроші в українців.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».
24 січня, 07:19
Економіка
Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.
25.10.2023, 11:23
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04.09.2023, 18:16