Зеленський підсяде на вуха

09 вересня, 14:45
Зеленський підсяде на вуха
Фото: Facebook

Але не тільки. Завдячуючи новим законопроєктам від зелених комедіантів, уся персональна інформація буде доступна каральним органам.

Народні депутати від фракції "Слуга народу" зареєстрували 3 законопроєкти, які мають позбавити українців їхнього конституційного права на таємницю кореспонденції та захист приватної інформації.

Відповідний ґрунтовний аналіз документів 8 вересня оприлюднили на сайті громадської організації "Лабораторія цифрової безпеки".

Зазначається, що ініціатором пакету майбутніх законів (№4002, №4003, №4004), нібито покликаних протидіяти кіберзлочинності, є голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань Денис Монастирський.

Під його керівництвом "слуги народу" мають намір зобов'язати інтернет-провайдерів встановити в себе спеціальні технічні засоби для збору даних користувачів.

Також планується дозволити правоохоронцям під час обшуку мати доступ до особистих технічних пристроїв: смартфонів і комп'ютерів.

Фактично, йдеться про те, що поліція, прокуратура, ДБР чи якийсь інших орган отримає необмежену дискрецію, а от прості громадяни будуть позбавлені хоч якогось захисту особи від порушення своїх прав, гарантованих Основним Законом.

«Вказані законопроєкти не встановлюють особливостей процедури доступу до приватної інформації за рішенням суду чи слідчого судді. У такому випадку, зважаючи на закритість процедур кримінального провадження, існує високий ризик того, що доступ до будь-якої інформації про комунікації особи може здійснюватися без дотримання належних гарантій судового нагляду», — підсумували представники "Лабораторії цифрової безпеки".

Читайте також:
Про все ті ж два світи і дві системи.
25 вересня, 13:06
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
Дерибан і рейдерство стали звичною справою для "слуг народу", котрі тимчасово стали владою.
19 вересня, 14:24
Попередні нотатки до виборчих забігів на місцеву дистанцію...
17 вересня, 14:54
"Слуги народу" показали свою некомпетентність і неспроможність бути владою.
17 вересня, 12:12
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48