Зеленський стане могильником сучасного вітчизняного феодалізму

Опінії
20 січня, 11:24
Зеленський стане могильником сучасного вітчизняного феодалізму
Фото: Google

У 2019 році Зеленський переміг тільки тому, що народу було однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути "баригу" Порошенка.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Останні новини нашої божевільні: співробітники Управління державної охорони не пускають на роботу голову Конституційного суду України Олександра Тупицького. Мовляв, Недієздатний відсторонив його від посади й заборонив відправляти правосуддя.

Я з цього приводу ось що думаю – а чи не занадто загрались коміки з ТОВ «Студія «Квартал 95»?

Хоча, з іншого боку, нічого поганого в тому, що вони загрались, немає: завдяки президенту з погорілого театру до посполитих поступово доходить думка, що першим кроком для ліквідації в Україні феодально-станового ладу має стати скасування посади президента й запровадження буржуазно-демократичних реформ. І, схоже, саме в цьому полягатиме історична місія Володимира Зеленського – стати могильником українського феодалізму.

У ході президентських виборів 2019 року Володимир Зеленський переміг аж ніяк не завдяки своїм політичним здібностям чи державотворчій мудрості. Народу було все однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути Порошенка й передати владу людині, що не має відношення до наскрізь прогнилої системи державного управління – людині, яка не пов’язана з олігархатом, яка поводитиме себе просто як чиновник, чиї повноваження вичерпно прописані в статті 106 Конституції України, яка не керуватиме в ручному режимі Кабінетом міністрів, прокуратурою та судами.

Натомість народ знову отримав монаршу особу, яка коштом посполитих розважається в численних резиденціях (і це – у найбіднішій країні Європи), разом зі своєю злодійкуватою командою докрадає державні ресурси й не пускає на роботу суддів, які їй не подобаються. 

Тепер виборцям треба зробити ще одне розумове зусилля й збагнути, що причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади. Для цього достатньо уявити, яким би було суспільне життя, якби в державі не існувало монаршої особи, що командує парламентом, судами, прокуратурою, Урядом.

Україна стала б біднішою від того, що народ не утримував би своїм коштом численні резиденції та Державне управління справами? Народ став би гірше жити від того, що аферисти на кшталт лещенків-шабуніних-ситників втратили б можливість набивати кишені на торгівлі державними інтересами? У країні трапилась би катастрофа через те, що керівник Офісу/Адміністрації президента не мав би можливості продавати посади?

Від цих запитань лише один крок до правильної відповіді: для того, щоби ліквідувати феодальний гнійник у центрі Європи, достатньо погнати туалетним віником одну-єдину людину, ліквідувати посаду президента й розділити владу на незалежні гілки.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
І цей крок зробив Василь Ярославович Вірастюк!
16 лютого, 10:09
Партію, засновану двічі нардепом Святославом Вакарчуком, знову лихоманить. На цей раз у центрі уваги опинився Сергій Притула.
13 лютого, 11:12
Або хто насправді програв Полтавську битву...
09 лютого, 11:36
Кабінет міністрів України погодив кандидатуру 29-річного Олександра Скічка на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.
21 січня, 10:37
До конвульсій надій, перспектив, України...
16 січня, 09:01
Володимир Зеленський не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок, вдало пристосувавшися до умов олігархічної системи у державі.
09 січня, 12:37