Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів

ПОЛТАВА
01.09.2020, 19:41
Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів

«Це плата за прохідні місця у партійних списках».

Сьогодні у Полтаві перебував з робочим візитом Володимир Зеленський. Серед інших заходів за участю екслідера 95 кварталу примітним є його виступ на площі біля будівлі Полтавської обласної ради перед посадовцями, а також представниками партії «Слуга народу» всіх рівнів. В межах заходу відбулася презентація кандидатів на посади міських голів та депутатів на місцевих виборах, які, нагадаємо, пройдуть в жовтні цього року.

За інформацією наших джерел – право сидіти в перших рядах біля сцени коштувало від 30 до 80 тисяч доларів. «Це плата за прохідні місця у партійних списках».

Серед присутніх були й нардепи з Полтавщини, обрані від цієї політсили. Для порівняння, пожертва, яку офіційно сплачують за можливість потрапити на молитовний сніданок за участю Президента США стартує від 10 тисячі доларів.

Як жартують самі ж полтавські посадовці та кандидати, сьогодні, 1 вересня, батько «не лох» заграв їм пісеньку відомим місцем на роялі на тему: Україна це ти. «Він розповів нам про сільськогосподарський, індустріальний та туристичний потенціал області».

Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів_1
Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів_2

Слід зауважити, що захід проходив за безпрецедентних мір безпеки. Площу огородили та оточили поліціянти. У дворах чергували спецпризначенці та люди в цивільному одязі, відомі в народі як «тихушники».

Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів_3

Потрапити на площу мали змогу лише ті, хто був внесений у список.

Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів_4

Біля пункту пропуску зібралась група відомих в місті людей, які хотіли потрапити на зустріч, проте через те, що їх не було в списку, їх, всупереч Конституції України, не пропустили. Як пояснили охоронці, рішення було прийнято Адміністрацією Президента.

Таке худоб'яче ставлення до полтавців, як стверджують наші поінформовані співрозмовники, пов'язане з панічним страхом Зеленського за власне життя.

Варто відзначити, що і візит офіційних слуг Кремля – членів окупаційного блоку (ОПЗЖ) Іллі Киви й Вадима Рабіновича теж відзначився небувалими до того мірами безпеки.

«Гаранта» зустрічали в кращих совєтських традиціях стоячи та з оплесками. Зауважимо, на заході більшість присутніх дотримувалась дрес-коду – білого кольору. І як твердять «злі язики» не вистачало лише білих прапорів, які відповідали б політиці, яку проводять «слуги народу» – систематично здаючи національні інтереси України Кремлю. Бо свого часу «Зеленський заглянув у чесні вічі Путіна й побачив там уособлення добра та бажання миру».

Зеленський в Полтаві: місця в перших рядах біля сцени коштували від 30 до 80 тисяч доларів_5

Тут були «слуги народу».

Читайте також:
Основним постачальником газу в Лубнах є АТ Лубнигаз, яке пов‘язане зі співголовою ОПЗЖ Юрієм Бойком.
14 січня, 15:19
Нагадаємо, ймовірною причиною вибуху стала чергова спроба крадіжки з газогону.
10 січня, 12:03
Партія "Сила і Честь". Визначальне "ЧЕСТЬ", але що тоді там робить Андрій Баранов?
27.10.2020, 08:59
Науковець народився у 1951 році в селищі Велика Багачка Полтавської області.
07.10.2020, 20:00
Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.
15.09.2020, 13:54
Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.
27.08.2020, 19:08