Зеленський задовольняє поліцію, на армію йому начхати

Опінії
01.10.2020, 08:31
Зеленський задовольняє поліцію, на армію йому начхати
Фото: Курс

Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.

Народний депутат України VIII скликання

Пріоритети сучасної влади зрозумілі — на будівництві доріг набагато легше вкрасти, ніж на високотехнологічному виробництві, де прорахована вартість кожної маніпуляції. Як результат, державне оборонне замовлення в цьому році профінансовано тільки на 20%.

Відповідно військова техніка майже не ремонтувалася та не оновлювалася.

Авіакатастрофа під Чугуєвим – лише вершина айсбергу проблем, що накопичились у військах. Застарілу техніку необхідно списувати, а на її місце купувати нову. Але цього, у зв'язку з недофінансуванням галузі, не відбувається.

Наприклад, ракета "Нептун", яку почали розробляти у 2014 році, прийнята на озброєння, але досі не замовлено жодного дивізіону. Хоча завдяки цим ракетам можна було б надійно прикрити морське узбережжя країни від ймовірного наступу росіян.

У наступному році ситуація не зміниться. Згідно з проєктом бюджету 2021 на тлі значного збільшення фінансування Офісу Президента, МВС та Генпрокурора, Міністерство оборони отримає на 123 мільйони гривень менше, ніж в цьому році.

У Зеленського немає часу мислити стратегічно. І тому він не розуміє, що недофінансування армії може поставити під питання існування держави та його президентство відповідно.

Читайте також:
Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) виніс рішення у низці справ щодо подій Революції гідності (2013-2014).
22 січня, 10:33
З 25 січня очікують на початок масштабних протестних акцій.
14 січня, 14:34
За словами судді метою цього всього є блокування роботи Конституційного Суду з розгляду суспільно значущих справ.
13 січня, 18:09
Чергове очікуване перезавантаження уряду, кадрове або ж кардинальне, істотно вплине на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
11 січня, 12:34
Не варто виключати й революційного сценарію.
08 січня, 20:35
Законотворці США вимагають оголосити імпічмент президенту; українському "гаранту" варто було б добровільно скласти повноваження.
08 січня, 11:43