Зеленський задовольняє поліцію, на армію йому начхати

Опінії
01 жовтня, 08:31
Зеленський задовольняє поліцію, на армію йому начхати
Фото: Курс

Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.

Народний депутат України VIII скликання

Пріоритети сучасної влади зрозумілі — на будівництві доріг набагато легше вкрасти, ніж на високотехнологічному виробництві, де прорахована вартість кожної маніпуляції. Як результат, державне оборонне замовлення в цьому році профінансовано тільки на 20%.

Відповідно військова техніка майже не ремонтувалася та не оновлювалася.

Авіакатастрофа під Чугуєвим – лише вершина айсбергу проблем, що накопичились у військах. Застарілу техніку необхідно списувати, а на її місце купувати нову. Але цього, у зв'язку з недофінансуванням галузі, не відбувається.

Наприклад, ракета "Нептун", яку почали розробляти у 2014 році, прийнята на озброєння, але досі не замовлено жодного дивізіону. Хоча завдяки цим ракетам можна було б надійно прикрити морське узбережжя країни від ймовірного наступу росіян.

У наступному році ситуація не зміниться. Згідно з проєктом бюджету 2021 на тлі значного збільшення фінансування Офісу Президента, МВС та Генпрокурора, Міністерство оборони отримає на 123 мільйони гривень менше, ніж в цьому році.

У Зеленського немає часу мислити стратегічно. І тому він не розуміє, що недофінансування армії може поставити під питання існування держави та його президентство відповідно.

Читайте також:
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03