Зеленському відповіли на «плюси» ГУЛАГу: під «плюсами» у братських могилах лежать мільйони «мінусів»
«Мінуси» часто лежать без «плюсів».
«Товаришу» Володі Зеленському дісталося на горіхи від користувачів українського сегмента ФБ через його скандальну заяву про СРСР під час останньої дискусії президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України щодо майбутнього європейської політики. Володимир Зеленський, нагадаємо, сказав, що в совєтському союзі були плюси.
«Зеленський, розкажіть про це Балтійським республікам, яких окупували «совєти» в 1940. Чи полякам, країну яких Радянський Союз розірвав у 1939, а еліту розстріляв у Катині. Про те, як їх нищили роками, заганяючи в «совок», вони вам навзамін розкажуть про рух Солідарність та «лісових братів».
Як вони боролись понад 60 років, поки не вирвались з «совєтської пастки» у 1990 році. До речі, в їхніх підручниках історії цей час офіційно називається «період радянської окупації», – написав політолог Віктор Таран.
«Український гарант побачив в савєйському саюзі плюси і мінуси. Абсолютно з ним згідний. Ось це «плюси». А під «плюсами» лежать «мінуси». В братських могилах.Часто без «плюсів». Часто невідомо де. По всьому колишньому ГУЛАГу. Це правильна назва савєйськаво саюза. Втоплені в Дніпрі. До речі, в жодного полководця від цього факту дах не поїхав. На відміну від німецьких кулеметників, які косили сотнями статистичні одиниці, яких навіть не озброювали.Нащадки тих, що втопили, спокійно проживають на вулицях імені тих упирів що топили... «Баби наражалі»… В основному наражалі «какую разніцу». У якої в пріоритеті шмат «гнилої ковбаси» і пляшка бормотухи як символ «счастлівого прошлого»... Тому «стройнимі барньїмі рядамі» 30 років йдемо до урн, віддаючи свої голоси за приблуд, які це «щастя» обіцяють», – зауважив військовий Валентин Калина (стилістику і мову автора збережено-РЕД.
«Плюси Радянського Союзу Зеленський зможе побачити незабаром на могилах жертв НКВД, якщо прийде вшанувати їх у Биківні в День пам‘яті.
Теза про виправдання/затінення мільйонів вбивств якимись технологічними чи науковими досягненнями – один із фундаментальних постулатів ворожої пропаганди. Яким знецінюється не лише відібране життя і здоров’я жертв, а й всі ми, наші батьки, матері, предки і нащадки», – написав ексдиректор Українського інституту нацпам'яті Володимир В'ятрович.