Земельна реформа по-бразильськи: 50 тисяч селян отримали право володіти своїми угіддями

СВІТ
19 червня, 16:15
Ж. Болсонару (крайній ліворуч) з селянами
Ж. Болсонару (крайній ліворуч) з селянами
Фото: Twitter

Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.

Днями бразильський лідер відвідав із робочим візитом штат Парá, де місцевим селянам роздали дозвільні документи на леґалізацію обробки угідь федерального значення.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційному сайті уряду країни з посиланням на президентську пресслужбу.

Символічне вручення так званих ордерів на землю відбулося під час церемонії у провінційному місті Марабá за безпосередньої участі міністра сільського господарства, тваринництва і постачання.

Відтепер аґрарії та фермери зможуть на законних умовах отримувати потрібні їм позики у банках для фінансування своєї діяльності.

«Майже 40% оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення, у тому числі тваринництва, знаходиться у штаті Парá. Земельні користувачі понад 20 років чекали на цю леґалізацію, що дозволятиме надалі не тільки вкладати власні кошти у нелегку справу, а й отримувати від неї реальний дохід. Наголошу, що федеральний уряд вже інвестував понад 40 мільйонів доларів у реалізацію земельної реформи з метою допомогти селянам, особливо тим, які постраждали від пандемії», — прокоментувала подію профільний міністр Тереза Кристина Корреа да Коста Діаш.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", так званий "найвеличніший лідер" Зеленський – пограбувальник Української Землі.

Читайте також:
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26 липня, 11:24
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01