Земельна реформа по-бразильськи: 50 тисяч селян отримали право володіти своїми угіддями

СВІТ
19.06.2021, 16:15
Ж. Болсонару (крайній ліворуч) з селянами
Ж. Болсонару (крайній ліворуч) з селянами
Фото: Twitter

Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.

Днями бразильський лідер відвідав із робочим візитом штат Парá, де місцевим селянам роздали дозвільні документи на леґалізацію обробки угідь федерального значення.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційному сайті уряду країни з посиланням на президентську пресслужбу.

Символічне вручення так званих ордерів на землю відбулося під час церемонії у провінційному місті Марабá за безпосередньої участі міністра сільського господарства, тваринництва і постачання.

Відтепер аґрарії та фермери зможуть на законних умовах отримувати потрібні їм позики у банках для фінансування своєї діяльності.

«Майже 40% оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення, у тому числі тваринництва, знаходиться у штаті Парá. Земельні користувачі понад 20 років чекали на цю леґалізацію, що дозволятиме надалі не тільки вкладати власні кошти у нелегку справу, а й отримувати від неї реальний дохід. Наголошу, що федеральний уряд вже інвестував понад 40 мільйонів доларів у реалізацію земельної реформи з метою допомогти селянам, особливо тим, які постраждали від пандемії», — прокоментувала подію профільний міністр Тереза Кристина Корреа да Коста Діаш.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", так званий "найвеличніший лідер" Зеленський – пограбувальник Української Землі.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Археологи зробили висновок, що останки велетенського лінивця були перетворені чиєюсь вмілою рукою і використовувалися як прикраси
14.07.2023, 13:47
Світ
Рептилія-велет на ім'я Френкі закликала народних обранців у Санте-Фе-до-Боґота посприяти поліпшенню кліматичних змін.
14.06.2023, 17:32
Політика
Криза влади у Лімі загострюється через небажання прихильників колишнього голови держави Педро Кастільо домовитися з опозицією.
27.01.2023, 14:30
Світ
Кремль намагається шукати військових союзників серед "країн-ізгоїв"
17.02.2022, 14:43
Світ
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес оголосив про намір повернути спірний із Великою Британією архіпелаг.
10.02.2022, 11:07
Світ
Колишній сільський учитель, а нині ультралівий президент Республіки Перу Петро Кастільо може втратити найвищу державну посаду.
08.12.2021, 11:39