Земля кругла

ПОЛІТИКА
09 липня, 18:05
Земля кругла

КИВА ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ В ЕЛІТНОМУ ТУРЕЦЬКОМУ ГОТЕЛІ НАРВАВСЯ НА ВЕТЕРАНА АТО МИХАЙЛА МАЙМАНА

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива поїхав у відпустку на турецький курорт Анталія та зупинився там в одному із найдорожчих готелів  - п'ятизірковому Rixos Sungate.

Але там на одіозного політика чекала несподівана зустріч.

Нагадаємо, у січні в Києві між Кивою і Майманом сталася бійка. Офіс генерального прокуратура відкрив кримінальне провадження через бійку за участю нардепа.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що наркоторговець та сепаратист Ілля Кива зриває судовий процес у справі про напад на ветерана АТО Михайла Майман в одному з київських ресторанів.

Ветеран також розповів, що конфлікт в ресторані «Мокко» трапився на ґрунті того, що Кива займався контрабандою в зоні АТО. Майман був того безпосереднім свідком, оскільки працював його особистим охоронцем та намагався перешкоджати незаконній діяльності. Зокрема, Кива кришував наркотрафік та контрабанду. Віддавав наказ палити фури, які відмовляються платити за проїзд в буферній зоні.

У своєму telegram Майман оприлюднив відео знакової зустрічі. Цього разу між опонентами бійки не виникло. Вони обмінялися кількома фразами та домовилися зустрітися у суді. При цьому Кива кілька разів повторив приказку "курчат по осені рахують".

"Зустрів депутата Іллю Ківу в турецькому готелі Rixos Sungate. Відпочиває нардеп у номері люкс за 10 тисяч доларів за 10 днів. Добре живуть депутати ОПЗЖ за наш з вами рахунок", - прокоментував він відео.
Читайте також:
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
15:15
Зрозумівши, що грошей не дають, психічнохворий вирішив привернути увагу до своєї персони, розбивши незаконно встановлені дошки.
22 жовтня, 12:15
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
19 жовтня, 11:15
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11 жовтня, 16:05
Іллю Киву виганяють з ОПЗЖ
08 жовтня, 11:05
Ситуація з жомовою ямою нічому не навчила Іллю Киву. Він просто не вміє жити за законом.
29 вересня, 14:25