Зернова угода, як додатковий канал незаконного збагачення зелених потвор

Опінії
13 січня, 12:55
Зернова угода, як додатковий канал незаконного збагачення зелених потвор

НАБУ потужно взялася за Одеський регіон і вийшла на злочини митників.

Український політик, правозахисник, народний депутат України 8-го скликання

Вслід за Кауфманом, Грановським, та корумпованим генералом-прикордонником півдня України разом з його підлеглою у високих чоботях, розгорівся черговий скандал.

НАБУ потужно взялася за Одеський регіон і вийшла на злочини митників.

Близько десятка високопосадовців сприяли незаконному вивозу зерна з України без сплати передбачених законом платежів. Виявляється ось для чого права рука Єрмака Давід Арахамія їздив у Стамбул домовлятися із росіянами. Забезпечити додатковий канал незаконного збагачення!

Учасники злочинної оборудки задіяли більше ніж 370 комерційних структур із ознаками фіктивності. Через них ділки масово скуповували пшеницю у приватних фермерів, сільгосппідприємств та великих агрохолдингів і тільки після цього збували зерно експортерам для продажу за кордон.

Загальний обсяг продажу без сплати податків понад 1 млн тонн зернової продукції.

Орієнтовні збитки державі сотні мільйонів гривень. Вочевидь що все відбувалось узгоджено з вищими посадовими особами держави.

Але радіти ефективній роботі правоохоронної системи зарано.

За всіма ознаками і вимогами ст.2 14 КПК цю справу мало б розслідувати НАБУ. І суми значні, і один із фігурантів - заступник начальника департаменту Державної митної служби України, і справу розслідують за ч.2 ст.364 КК - зловживання владою.

Проте Офіс Генпрокурора порушує вимоги закону і приймає рішення доручити досудове розслідування Бюро економічної безпеки, яке повністю підконтрольне Єрмаку.

Тепер у мене немає жодного сумніву що подальші махінації із зерном будуть продовжуватися. А винні або уникнуть покарання взагалі, або отримають умовні строки. Хто зна, а може і підуть на підвищення якщо не здадуть своїх покровителів.

Також нагадаю про спробу Арахамії вивезти з під санкцій російського олігарха Абрамовича і спробу допомогти росіянам продавати аміак через Україну.

Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05