Згадати все, осібно – Юлю

Опінії
22 січня, 17:21
Згадати все, осібно – Юлю
Фото: YouTube

Юлію Володимирівну Тимошенко. Якщо комусь вказані ПІпБ вже не даються спрожогу, трохи розлогіше про претензії до опозиціонерки.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Бо й справді, де поділася наша найпрацьовитіша на тлі найвеличнішого? Де її запал, з яким вона топила демократичного колегу Ющенка? Де ота самопожертва, з якою проста українська селянка лягала під самоскиди, що вивозили наші чорноземи на ситий Захід і хитрий Схід? А отой тріюмфальний виїзд на Майдан після визволення з янекової буцегарні? Жанна, Нельсон, Джавахарлал, Гонта і Маруся Чурай – п'ять в одному!

На нашій історично малій дідизні мешкає друзяка-одноліток, котрий в усі часи юлиного хамелеонства залишався непохитно віруючим у революційний бекграунд і президентське майбутнє своєї обраниці. Ми йому заздримо. Земляк є ядерним багнетом у складі незмінних останнім часом восьми відсотків прихильників.

Ці відсотки – партійний кістяк "Батьківщини", котрий, залюбившись у нестандартну косу на зорі політичної кар'єри Юлії Володимирівни, ще в тандемі з пріснопам'ятним Лазаренком, залишається й по сьогодні вірним своєму парубоцькому вибору. З ким би тепер пасія не дружила.

Авторові, попри набутий житейський конформізм і дрейф від Карла і Фрідриха з Владіміром до націоналізму з інтегральним присмаком, приємно переконатись в існуванні чогось таки дійсно стабільного. Чогось на рівні залежності Нелоха від коксу.

Це вам не гуртовий електорат зеленого пройдисвіта!

Отут можете упевнитися, що вчора помітно прискорилося падіння рейтингу наймитів сумнівного народу. Нехай опитування й проведене не вельми відомим опитувальником, нехай взагалі вірити опитуванням – остання справа у суттєво схибленій  країні.

Але "мінус 4 відсотки" відразу?! Слуги-камердинери випадають в осад. Туди, звідки виповзли. Черви. Одна лише "багатощетинкова кільчаста" (класифікація виду) Люся Арестович чого вартує!

Але Юлія Володимирівна Тимошенко...

Інколи буває й так, що пояснити поведінку, вчинки, наміри відомої, знано розумної особи теж неможливо в принципі. Ба, як накотить, то й собі не даси, буває, ради.

Ось, навскидку, поясніть нам чи собі – чим керувався найвеличніший лідер світу і окремішно зеленого бидла, коли патякав про сірники і гречку, як симптоматику паніки від ймовірного нападу сусіди-маніяка? Президентом у тому відосику і не пахло, воняло Голобородьком. Своїм у дошку для свого кварталу сцикунчиком.

Сьогодні вранці до маркету заходили з острахом – чи ще не вимели полиці "заспокоєні" клоуном громадяни? Ні, гречка і сірники – в асортименті. Лише першої по дванадцять немає, як і скумбрії по вісім. Виходить, що вже й кобищанці не дослухаються до "президента"?

Але Юлія Володимирівна Тимошенко...

Наші плачі по "Батьківщині" та надто сумирній сьогодні її лідерці викликали перипетії боротьби депутатів Київської міської ради проти політичних переслідувань, які таки розгортаються в країні. Адже "посадка" Петра Порошенка під особисте зобов'язання за химерною підозрою у державній зраді є очевидною преамбулою до "Юлі-волю 2.0".

Звернення до голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, Президента України, Офісу Генерального прокурора з вимогою припинення цькування опонентів влади на позачерговому засіданні Київради підтримали 62 депутати – представники фракцій "Удар" включно з Віталієм Кличком, "ЄС", "Голос", "Єдність" та двоє позафракційних.

ВО "Батьківщина" у Київраді і цього разу "базарувала" – торгувалася у кращих традиціях своєї політикині: якщо ви дасте нам голоси за те-се, то ми... Це – не опозиція, це соціально низька відповідальність.

У Давньому Римі представниць цього суспільного підвиду красиво називали гетерами, у сьогоднішній Японії іменують ще ліпше – гейшами. А от Панас Мирний так взагалі уникнув натяків – Христя, то й Христя.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30
Опінії
- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.
07 лютого, 11:05