Жителі Криму будуть зустрічати українську армію не зі зброєю, а з квітами, - Ташева

ВІЙНА
10 квітня, 14:32
Постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева
Постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева

росіяни можуть залишити там своїх диверсантів, але місцеве населення спротиву деокупації робити не буде

Місцеве населення Криму не буде чинити збройний спротив українському війську, яке прийде звільняти півострів від російської окупації.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповіла постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева.

"Українську армію будуть зустрічати дуже активно і не зі зброєю в руках, а з, умовно кажучи, квітами. Я думаю, що збройного спротиву серед місцевого населення не буде", - сказала вона.

Ташева нагадала, як після перших прильотів "бавовни" в Криму, особливо в Новофедорівці та Саках, росіяни активно виїжджали. При цьому вона зазначила, що йдеться про тисячі людей, а не сотні тисяч.

"Індиферентній частині населення байдуже, вони точно не підуть з автоматами партизанити. росіяни можуть залишити там своїх диверсантів, але звичайне населення нічого робити не буде", - додала вона.

За її словами, Україна довго говорила про політико-дипломатичний шлях звільнення Криму, для цього було створено Кримську платформу.

Після 24 лютого ситуація докорінно змінилася, а особливо після тих жертв, які побачили в Бучі, Ірпені, Маріуполі, Ізюмі і так далі.

"Ми розуміємо зараз, що Крим політико-дипломатичним шляхом звільнити не можемо, а звільняти нам територію треба. Тому ми використовуємо той шлях, який для нас буде максимально оптимальним на певний момент", - наголосила вона.

Саме тому, за словами Ташевої, зараз обговорюється звільнення Криму військовим шляхом.

Ташева не виключила, що коли ЗСУ будуть на кордоні з Кримом, вже зайдуть, скажімо, до Красноперекопська, Україна може запропонувати росії наступний варіант.

"Окей, давайте поговоримо, як ви з Криму виходитимете. Ви все одно звідси підете, тому що ми вам вже руйнуємо ланцюги постачання, загнали вас у кут. Будь-які війни завершуються все одно якимось переговорним процесом. Якщо росіяни не підуть на це, продовжуватимемо звільняти військовим шляхом", - пояснила Ташева.

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24