Жителі Пирятина придбали авто для ЗСУ

ПОЛТАВА
17.06.2022, 08:03
Жителі Пирятина придбали авто для ЗСУ

Черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Східний фронт, де тривають щоденні бойові дії.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що транспортний засіб марки "Volkswagen" придбали у рамках благодійної акції за гроші свідомих жителів громади.

«Кошти для придбання автомобіля збирали, як то кажуть, з миру по нитці. Долучилися до придбання як працівники Пирятинської міської ради, так і небайдужі жителі Нових Мартиновичів. Окрім того, небайдужі селяни наповнили автівку продуктами. Все це вже вирушило на передову», – повідомили у міськраді.

Пирятинці додають, що придбання вказаної автівки для потреб наших захисників є проявом їхньої патріотичної позиції та висловленням підтримки тим, хто цілодобову боронить Україну.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями мешканці Кобеляцької громади зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ.

Жителі Пирятина придбали авто для ЗСУ_1
Читайте також:
Полтава
Зібрані у рамках благодійної ініціативи батьків Народного Героя України Степана Чубенка кошти спрямують на потреби фронтовиків.
31 липня, 16:00
Світ
Турецький виробник безпілотних літальних апаратів Сельчук Байрактар забезпечив житлом тих, хто постраждав від землетрусу.
12 лютого, 20:05
Спорт
Спортивна малеча Волинської області змогла забезпечити наших захисників необхідним транспортним засобом для контролю за межею з Білоруссю.
15.10.2022, 19:05
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03.09.2022, 10:00
Полтава
Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.
19.08.2022, 20:07
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21.06.2022, 08:20