Мешканці Кобеляків зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ

ПОЛТАВА
14.06.2022, 08:07
Мешканці Кобеляків зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ

9678 гривень на нагальну потребу для одного з підрозділів Сил оборони України планує передати Кобеляцька об'єднана громада.

Про це відзвітувало керівництво на сайті органу місцевого самоврядування Полтавщини, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Повідомляється, що вказану суму зібрали коштом глядачів під час футбольних матчів, спеціально організованих минулими вихідними у рамках благодійного заходу.

«Охочі присутні – і дорослі, і діти – робили добровільні внески на підтримку Збройних Сил України. Ігри відбулися на міському стадіоні "Колос", участь у змаганнях взяли 4 любительські футбольні команди: "Прапор", "Свобода", "Урожай" і "Спарта". Відповідно до складеного акту всі кошти будуть спрямовані на придбання тепловізорів для наших захисників», – прокоментували подію у Кобеляцькій ОТГ.

Водночас запевнено, що подібні заходи на території громади будуть проводитися і надалі, але з якою частотою – не уточнюється.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", повномасштабна війна в Україні стала лакмусовим папірцем для багатьох структур, організацій, людей.

Мешканці Кобеляків зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ_1
Мешканці Кобеляків зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ_3
Мешканці Кобеляків зібрали кошти на тепловізор для ЗСУ_5
Читайте також:
Війна
Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє. Ми живемо у різних світах.
16 травня, 12:31
Життя
Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!
25 березня, 15:45
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Полтава
Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.
14.12.2023, 12:48
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06